• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

امکان استفاده از دسته بازی استادیا روی گوشی‌های اندرویدی

n00061461-bICTPRESS - کاربران دسته‌های بازی گوگل استادیا ازاین‌پس می‌توانند این دسته‌ها را به‌صورت بی‌سیم به تلفن همراه هوشمند اندرویدی خود وصل کنند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، کاربران دسته‌های بازی گوگل استادیا ازاین‌پس می‌توانند این دسته‌ها را به‌صورت بی‌سیم به تلفن همراه هوشمند اندرویدی خود وصل کنند.
  دسته بازی استادیا با روندی آهسته ولی پیوسته روزبه‌روز مفیدتر از قبل می‌شود و برخی از قابلیت‌هایی که گیمرها در ابتدای عرضه از این دسته انتظار داشتند آرام‌آرام  به آن افزوده می‌شود.
  برای مثال دسترسی به قابلیت‌های پایه‌ای دستیار هوشمند گوگل از ابتدای عرضه این دسته در ماه دسامبر فعال بود اما گوگل هم‌اکنون این قابلیت را برای تمامی کاربران دسته‌های بازی استادیا فعال کرده است. از همه مهم‌تر کاربران ازاین‌پس می‌توانند این دسته را به‌صورت بی‌سیم روی دستگاه‌های اندرویدی استفاده کنند.

 


شما برای جفت کردن این دسته با دستگاه اندرویدی خود نیازمند جدیدترین نسخه نرم‌افزار استریم بازی استادیا هستید. زمانی که تلفن همراه و دسته بازی‌تان را به یک شبکه وای‌فای وصل کنید، این نرم‌افزار به‌صورت خودکار شما را به فرایند جفت سازی این دو با یکدیگر وارد خواهد کرد.
  به‌روزرسانی یاد شده برای گیمرها بسیار مفید است اما شاید بتوان گفت که این قابلیت می‌بایست از ابتدای عرضه این دسته‌ها برای تنها فعال بود. پیش‌ازاین تنها راهی که کاربران می‌توانستند از این دسته روی تلفن همراه اندرویدی خود استفاده کنند از طریق کابل بود.
  به‌این‌ترتیب امکان استفاده بی‌سیم از دسته‌های بازی استادیا روی تلفن‌های همراه هوشمند نه‌تنها نیاز به استفاده از کابل را برطرف می‌کند، بلکه موجب می‌شود که پورت ورودی تلفن همراه یاد شده به‌منظور استفاده‌های دیگر نظیر هدفون یا شارژر آزاد باشد.

شماره خبر: 46234
تاریخ: یکشنبه 15 تیر 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط