• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

واکسن کرونا قبل از پایان سال آماده می‌شود

13990229000193_Test_PhotoNICTPRESS - واکسن بالقوه کووید 19 محصول همکاری مشترک شرکت‌های «بایونتک» و «Pfizer» ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۰ آماده شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، براساس گزارش اختصاصی وال استریت ژورنال و به نقل از مدیر ارشد اجرایی شرکت «بایونتک»، واکسن بالقوه کووید-۱۹ محصول همکاری مشترک این شرکت با شرکت «Pfizer» ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۰ آماده شود.

مدیر ارشد اجرایی شرکت بیوتکنولوژی آلمانی «BioNTech» اعلام کرده است که این شرکت و همکارش شرکت «Pfizer» آماده دریافت تاییدیه نظارتی برای واکسن کووید ۱۹ هستند.

شرکت بیوتکنولوژی آلمانی که با Pfizer در تهیه واکسن ویروس کرونا همکاری می‌کند، اطمینان دارد که  واکسن ضد کرونای آنها تا پایان سال تأییدیه را دریافت و آماده مصرف خواهد شد.

«Ugur Sahin»، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت BioNTech اظهار داشت:چند صد میلیون دوز  از واکسن ضد کرونا حتی قبل از تصویب و بیش از ۱ میلیارد تا پایان سال ۲۰۲۱ تولید می‌شود.

طبق گزارش قبلی از رویترز، Pfizer و BioNTech قرار است تا پایان سال ۲۰۲۰ تا ۱۰۰ میلیون دوز واکسن و ۱.۲ میلیارد دوز دیگر تا پایان سال ۲۰۲۱ تولید کنند.

یادآوری می‌شود، هفته گذشته دولت آمریکا ۱.۶ میلیارد دلار به شرکت دارویی نواواکس برای آزمایش و ساخت واکسن احتمالی کرونا  کمک کرد.

 

 

شماره خبر: 46296
تاریخ: شنبه 21 تیر 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط