• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

حذف بیش از ۲۲میلیون پست در فیس‌بوک با مضمون نفرت‌پراکنی

n00061972-bICTPRESS - فیس‌بوک اعلام کرده که سیستم‌هایش در شناسایی محتوای نفت پراکنی بهتر عمل می‌کنند و گزارش‌های سه ماهه را در مورد نحوه حذف این محتوا در سرویس خود منتشر کرده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، شرکت فیس‌بوک در سه ماهه دوم امسال ۲۲.۵ میلیون پستی که سیاست‌های این شرکت در خصوص نفرت پراکنی را نقض کرده بودند، حذف کرد که بیش از دو برابر پست‌های حذف شده در سه ماهه نخست بود.
 فیس‌بوک اعلام کرد حدود ۹۵ درصد از این پست‌های نفرت‌پراکنی را با استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری اتوماتیک و بدون این که کاربران آنها را گزارش دهند، حذف کرده است. این آمار نشان داد که چگونه فیس‌بوک ۱.۵ میلیارد اکانت جعلی و میلیون‌ها پست نقض کننده سیاست عدم نفرت پراکنی و تروریسم را طی مدت مذکور حذف کرده است.
گروه‌های مدافع حقوق شهروندان مدعی هستند فیس‌بوک در اعمال سیاست‌های خود کوتاهی کرده و ماه گذشته یک بایکوت تبلیغاتی را ترتیب دادند که طی آن صدها شرکت هزینه برای تبلیغات در این شبکه اجتماعی را متوقف کردند. فیس‌بوک اعلام کرده که سیستم‌هایش در شناسایی محتوای نفت پراکنی بهتر عمل می‌کنند و گزارش‌های سه ماهه را در مورد نحوه حذف این محتوا در سرویس خود منتشر کرده است.
بر اساس گزارش بلومبرگ، گزارش روز دوشنبه ان.بی.سی نیوز نشان داد که "گروه‌ها و صفحات" خصوصی فیس بوک که به گروه دست راستی افراطی QAnon اختصاص یافته، میلیون‌ها هوادار در این شبکه اجتماعی دارد. گزارش اخیر فیس‌بوک به این گروه اشاره‌ای نکرده است.
فیس‌بوک همچنین اعلام کرد هفت میلیون پست را برای اشتراک گذاری اطلاعات نادرست درباره ویروس کرونای جدید در سه ماهه دوم حذف کرده است.

شماره خبر: 46640
تاریخ: چهارشنبه 22 مرداد 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط