• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

عرضه رابط کاربری توئیتر برای برنامه های ثالث

13990523000082_Test_PhotoNICTPRESS - توئیتر رابط کاربری جدیدی را برای افزایش سازگاری برنامه های ثالث با این شبکه اجتماعی عرضه و تصریح کرده که در تلاش است با سایر توسعه دهندگان همکاری بیشتری داشته باشد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، به دنبال یک نفوذ امنیتی به توئیتر برنامه های این شرکت برای عرضه رابط کاربری برنامه های ثالث به تاخیر افتاد، اما سرانجام این کار انجام شد. توئیتر می گوید این رابط کاربری در راستای پیشبرد رویکرد توسط محصولی صورت گرفته که پاسخگوی همه نیازها باشد.

توئیتر می گوید عرضه این رابط کاربری در راستای تولید محصولی صورت گرفته که با اپلیکیشن های محبوبی مانند Tweet Delete  و  Tweetbot حداکثر سازگاری را داشته باشد. تعریف سطوح دسترسی متنوع هم در رابط کاربری مذکور در نظر گرفته شده است.

استفاده آسان تر، سطح دسترسی بیشتر و امکان بهره مندی از همه قابلیت های تویئتر در برنامه های ثالث در رابط کاربری به روزشده توئیتر در نظر گرفته شده است. همچنین یک ابزار فیلترینگ قدرتمند و قابلیت جستجو هم در این مجموعه گنجانده شده است.

این رابط کاربری دارای سه سطح دسترسی پایه و رایگان، متوسط و قابل شخصی سازی است و با پلاتفورم های گوناگونی نیز سازگاری دارد.

شماره خبر: 46644
تاریخ: پنجشنبه 23 مرداد 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط