• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

ارتقای نماد معاملاتی گروه فن آوا از تابلوی نارنجی به زرد بازار پایه فرابورس ایران

photo_2020-09-06_09-30-29ICTPRESS - نماد گروه فن آوا با توجه به افشاهای به موقع، شفافیت اطلاعات ارائه شده و همچنین بارگزاری به موقع صورت های مالی و احراز سایر شرایط مورد نیاز، از تابلوی "پایه نارنجی" به "تابلوی پایه" زرد ارتقا یافت و در این تابلو قابل معامله است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از  روابط عمومی گروه فن آوا، در راستای اجرای دستورالعمل پذیرش، عرضه و نقل و انتقال اوراق بهادار در فرابورس ایران، مصوب مورخه 25/01/1388 هیئت محترم مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اصلاحیه های بعدی آن و مصوبه مورخه 12/06/1399 کمیته محترم درج شرکت فرابورس ایران، طبقه بندی شرکت های درج شده در بازار پایه فرابورس ایران در قالب تابلوهای "پایه زرد"، "پایه نارنجی" و "پایه قرمز" صورت گرفت.

بر همین اساس نماد گروه فن آوا با توجه به افشاهای به موقع، شفافیت اطلاعات ارائه شده و همچنین بارگزاری به موقع صورت های مالی و احراز سایر شرایط مورد نیاز، از تابلوی "پایه نارنجی" به "تابلوی پایه" زرد ارتقاء یافت و در این تابلو قابل معامله است.

شایان ذکر است زمان توقف و بازگشایی نماد مذکور در تابلوی پایه زرد، متعاقبا توسط مدیریت محترم عملیات بازارهای خارج از بورس فرابورس ایران اطلاع رسانی خواهد شد.

شماره خبر: 46879
تاریخ: یکشنبه 16 شهریور 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط