• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

«دانش و فناوری بامداد» بوت‌کمپ برنامه‌نویسی برگزار می‌کند/ مهلت ثبت‌نام اول مهر

Bamdad_boot campICTPRESS - مجتمع دانش بنیان «دانش و فناوری بامداد» بوت کمپ «برنامه نویسی» برگزار می‌کند و پایان مهلت پیش ثبت‌نام برای حضور در این دوره‌‌ها اول مهرماه 1399 است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی مجتمع دانش و فناوری بامداد، برگزاری این دوره از بوت‌کمپ ها از ابتدای پاییز (هفته اول مهر ماه) با هدف کسب مهارت در حوزه برنامه‌نویسی و راه‌یابی دانش‌پذیران به بازار کار برنامه ریزی شده است.
بنابراین گزارش، متقاضیانی که در مهلت اعلام شده پیش ثبت نام کنند، مصاحبه خواهند شد سپس در صورت پذیرش در مرحله استعدادسنجی، در بوت‌کمپ 4 ماهه با قرار گرفتن در موقعیت یک برنامه‌نویس شرکت خواهند کرد.
در پایان بوت کمپ مدرک مورد تایید سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به دانش‌پذیران ارائه خواهد شد.
شایان ذکر است دانش‌پذیران برای مصاحبه به شرکت‌های طرف قرارداد بامداد معرفی یا به عنوان کمک مربی در بامداد مشغول به کار خواهند شد؛ آن هایی که بورسیه شدند نیز پس از پایان دوره‌ها به شرکت نرم افزاری حامی خود هدایت و مشغول به‌کار می‌شوند. برای دانش‌پذیرانی که روحیه کارآفرینی دارند این بوت کمپ می تواند در پایان، آنان را برای انجام پروژه های آزادکاری آماده کند.
پیش ثبت نام حضور در بوت کمپ برنامه نویسی تا اول مهرماه امسال با مراجعه به لینک یا تماس با شماره 91300919-021 امکان‌پذیر است.

 

 

 

شماره خبر: 46999
تاریخ: چهارشنبه 26 شهریور 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط