• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تلاش فیس بوک برای مقابله با دروغ پراکنی در مورد گرمایش زمین

13990625001047_Test_PhotoNICTPRESS - فیس بوک برای جلوگیری از انتشار اخبار دروغ در مورد گرمایش زمین یک مرکز اطلاع رسانی در این مورد ایجاد کرده و اخبار صحیح را از این طریق منتشر می کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، فیس بوک یک مرکز اطلاع رسانی در مورد گرمایش زمین راه اندازی کرده و از این طریق دسترسی به اطلاعات علمی در مورد این پدیده را در سراسر جهان ممکن می کند.
فیس بوک بعد از انتشار انبوهی از اخبار دروغین در مورد ویروس کرونا که باعث انتقادهای گسترده از این شبکه اجتماعی شد، یک مرکز اطلاع رسانی کرونا راه اندازی کرد و حالا می خواهد این تجربه را در مورد موضوع گرمایش زمین نیز تکرار کند.
بسیاری از مخالفان گرمایش زمین مدعی هستند که این موضوع دروغ بوده و حقیقت ندارد. یکی از این افراد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکاست که بارها گرم شدن کره زمین را به تمسخر گرفته است. پیش بینی می شود از این طریق بتوان واقعیات بیشتری را در مورد گرم شدن کره زمین و پیامد های آن منتشر کرد.
مرکز اطلاع رسانی گرمایش زمین فیس بوک حاوی اطلاعاتی در مورد واقعیات این موضوع، آمار، داده های سازمان های دولتی و بین المللی در سراسر جهان و غیره خواهد بود.

شماره خبر: 47002
تاریخ: چهارشنبه 26 شهریور 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط