• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تولید موتورهیبریدی-الکتریکی برای نسل جدید پهپادهای نظامی

13990625000990_Test_PhotoNICTPRESS - یک شرکت تجاری به سفارش ارتش آمریکا در تلاش برای تولید نسل جدیدی از موتورهای پیشران هیبریدی – الکتریکی برای پهپادهای نظامی است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، تولید موتورهای جدید برای پهپادها نشانگر نقش مهمی است که این وسایل نقلیه هوایی در آینده برای پیشبرد اهداف نظامی ایفا خواهند کرد.

شرکت لیکوئید پیستون که مرکز آن در کنکتیکات آمریکا واقع است نسل جدید موتور پهپاد به نام ایکس انجین را تولید کرده که یک موتور هیبریدی است و نمونه های پیچیده تر آن در موتورهای جت مورد استفاده قرار می گیرد. موتور یادشده می تواند به تولید پهپادهای پیشرفته تری کمک کند که طراحی آنها موثرتر و کارآتر است.

موتورهای یادشده که می توانند با قدرت یک تا هزار اسب بخار پیکربندی شوند، تا ده برابر سبک تر و کوچک تر از موتورهای دیزلی هستند و کارآیی آنها نیز تا 30 درصد بیشتر است. این موتورها دارای تنها دو بخش متحرک، یک شفت و برخی اجزای ساده دیگر هستند و قرار گرفتن آنها در یک محفظه مثلثی باعث افزایش طول عمر و دوام آنها می شود.

استفاده از این موتور نشست و برخاست عمودی و افقی پهپادها را تسهیل می کند و مدت زمان پرواز آنها را نیز به میزان چشمگیری افزایش می دهد. هنوز زمانی برای نهایی شدن طراحی پهپادهای مذکور اعلام نشده است.

 

شماره خبر: 47005
تاریخ: چهارشنبه 26 شهریور 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط