• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

سرانجام نسخه پایدار اندروید11 به دستگاه‌ها عرضه شد

n00062316-bICTPRESS - بالاخره نسخه پایدار سیستم‌عامل اندروید 11 برای برخی از تلفن‌های همراه هوشمند کمپانی‌های تولیدکننده معروف عرضه شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، بالاخره نسخه پایدار سیستم ‌عامل اندروید 11 برای برخی از تلفن‌های همراه هوشمند کمپانی‌های تولیدکننده معروف عرضه شد.
  نسخه بتای سیستم عامل اندروید 11 در ماه ژوئن سال جاری میلادی برای برخی از همراه‌های هوشمند عرضه شده بود، و کاربران بسیاری در انتظار دریافت آن بودند.
هم‌اکنون نسخه نهایی این سیستم‌ عامل برای برخی از مشتریان دستگاه‌های محبوب اندرویدی به شکل رسمی ارائه شده است.
  با وجود آنکه برخی از ویژگی‌های این سیستم ‌عامل نظیر حباب‌های پیام‌رسان، اعلانات گفت‌وگوی دسته‌بندی‌شده، و کنترل‌کننده‌های جدید محتوای چندرسانه‌ای در نسخه بتای آن دیده شده بود، اما گوگل با عرضه امکان "ضبط اسکرین" در نسخه پایدار، طرفداران خود را غافلگیر کرد.

 اندروید 11

 
مطابق اطلاعات منتشره، این به‌روزرسانی به‌تازگی برای برخی از تلفن‌های همراه منتخب کمپانی‌هایی نظیر پیکسل، وان پلاس، شیائومی، اوپو و ریالمی عرضه‌شده است، و شرکت گوگل اعلام کرده است که شرکای بیشتری در ماه‌های آینده، این سیستم‌ عامل را برای همراه‌های هوشمند خود عرضه خواهد کرد.
  در صورتی ‌که شما نیز از یکی از همراه‌های هوشمند پشتیبانی‌کننده از این سیستم ‌عامل استفاده می‌کنید، می‌توانید اعلان مبتنی بر امکان نصب آن را مشاهده کنید و سپس با دانلود فایل به‌روزرسانی اندروید 11 می‌توانید این سیستم ‌عامل را روی دستگاه خود نصب کنید.
  البته اگر هنوز در رابطه با استفاده از این نسخه یا نگه‌داشتن نسخه قبلی اندروید روی همراه هوشمند خود مردد هستید، بهتر است بدانید که اندروید 11 به‌غیر از ویژگی‌های اعلام‌ شده، چندان چنگی به دل نمی‌زند.
با این ‌حال، برخی دیگر از منتقدان بر این باورند که قابلیت‌های ذکرشده در بالا برای متقاعد کردن کاربران به دانلود اندروید 11 با حجم 1.72 گیگابایتی و به‌روزرسانی به این نسخه کفایت می‌کند.
 

شماره خبر: 47008
تاریخ: چهارشنبه 26 شهریور 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط