• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

انگلیسی‌ها تا کریسمس واکسن کرونا را دریافت می‌کنند

13990618000184_Test_PhotoNICTPRESS - مشاور علمی ارشد دولت انگلیس اظهار داشت: ممکن است واکسن کرونای انگلیس تا قبل از 2021 برای گروه‌های آسیب‌پذیر آماده شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، سر پاتریک والانس، مشاور علمی ارشد دولت انگلیس در یک مصاحبه تلویزیونی اظهار داشت: ممکن است واکسن کرونای انگلیس تا قبل از ۲۰۲۱ برای گروه‌های آسیب‌پذیر آماده شود.
او امروز در یک سخنرانی تلویزیونی اصرار داشت که پیشرفت خوبی در حال انجام است و به احتمال زیاد قبل از فرا رسیدن سال جدید میلادی یک واکسن برای بیماری کووید ۱۹ آماده باشد.
والانس گفت: «ما در حال حاضر فکر می‌کنیم که این اپیدمی تقریباً در هر هفت روز دو برابر افزایش می یابد؛ اگر وضعیت همین‌طور بدون کاهش ادامه یابد تا نیمه ماه اکتبر تقریباً روزانه با ۵۰ هزار مورد جدید ابتلا به کرونا مواجه خواهیم بود».
مت هنکاک، وزیر بهداشت و مراقبت‌های اجتماعی  انگلیس تأکید کرد: آسیب پذیرترین افراد جامعه در صف اول دریافت واکسن کرونا خواهند بود.
وی قبلاً قول داده بود که آسیب پذیرترین افراد جامعه نخستین کسانی هستند که علیه Covid-19 واکسینه می‌شوند؛ سالمندان در این دسته قرار می‌گیرند. 
سر پاتریک گفت: به احتمال زیاد واکسن توسعه داده شده توسط دانشگاه آکسفورد و شرکت دارویی آسترازنکا به دو دوز  تزریق برای اثربخشی نیاز دارد.

 

شماره خبر: 47067
تاریخ: سه شنبه 1 مهر 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط