• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

مجوز استفاده از واکسن کرونای آمریکا پس از انتخابات صادر می‌شود

13990625000328_Test_PhotoN (1)ICTPRESS - انتظار می‌رود سازمان غذا و داروی ایالات متحده به زودی استانداردهای سختگیرانه و جدیدی را برای مجوز استفاده اضطراری از واکسن کووید 19 اعلام کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS،  واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد، انتظار می‌رود سازمان غذا و داروی ایالات متحده به زودی استانداردهای سختگیرانه و جدیدی را برای مجوز استفاده اضطراری از واکسن COVID-19 اعلام کند.

برهمین اساس احتمال عدم صدور مجوز استفاده از واکسن قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا وجود دارد.

این روزنامه گفت: این آژانس در حال صدور راهنمایی برای افزایش شفافیت و اعتماد عمومی است، زیرا کارشناسان بهداشت به طور فزاینده‌ای نگران هستند که دولت ترامپ در روند تصویب استفاده از واکسن کرونا دخالت کند.

بر اساس این گزارش، انتظار می‌رود سازمان غذا و داروی آمریکا از تولیدکنندگان واکسن که به دنبال مجوز اضطراری هستند، بخواهد حداقل دو ماه پس از تزریق واکسن به داوطلبان، آنها را تحت نظر قرار دهد و شرایط سلامتی آنها را بررسی کند.

پایگاه «موسسه یوگاو» نیز براساس نظرسنجی‌هایی که به تازگی صورت گرفته نوشته است: ۳۲ درصد آمریکایی‌ها عنوان کرده اند که درصورتی که واکسن آمریکایی کرونا به بازار عرضه شود، به هیچ وجه این واکسن را دریافت نخواهند کرد؛ ۳۲ درصد دیگر نیز گفته اند که هنوز درمورد دریافت یا عدم دریافت این واکسن مطمئن نیستند.

 

 

شماره خبر: 47077
تاریخ: چهارشنبه 2 مهر 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط