• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

فیس بوک خود را برای هرج و مرج های بعد از انتخابات2020 آماده می کند

13990701001094_Test_PhotoNICTPRESS - یکی از مدیران ارشد فیس بوک تصریح کرده، این شرکت در حال برنامه ریزی و آماده سازی خود برای بدترین شرایطی است که احتمالا بعد از انتخابات ریاست جمهوری امسال در آمریکا رخ می دهد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، نیک کلگ مدیر امور جهانی فیس بوک در مصاحبه خود با نشریه نیوزویک تصریح کرده که این شرکت در حال گمانه زنی و برنامه ریزی در مورد این است که اگر بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خشونت یا ناآرامی های شهری و مدنی رخ دهد چه واکنشی باید نشان دهد و چه اقداماتی باید انجام دهد.

وی در این مورد گفته است: اگر هرج و مرج خیلی بالا بگیرد و شرایط به شدت خشونت آمیز شود، ممکن است برخی فرایندهای امنیتی اضطراری برای محدود کردن دسترسی کاربران و حتی کارکنان فیس بوک به حساب های کاربری و ناممکن کردن استفاده از برخی قابلیت های فیس بوک اجرا شود.

این مدیر فیس بوک به جزئیات بیشتری در این زمینه اشاره نکرده، ولی تصریح کرده یکی از گزینه های پیش رو محدود کرده گردش محتوا در پلتفرم فیس بوک است. وی افزوده که این روش قبلا در کشورهایی مانند سری لانکا و میانمار مورد استفاده قرار گرفته است.

نیوزویک در ادامه این مصاحبه به نقل از یک منبع اعلام کرده فیس بوک 70 سناریوی مختلف را برای آشوب های انتخاباتی آمریکا در نظر گرفته و در این زمینه حتی با نظامیان برجسته نیز همکاری کرده است. نیک کلگ، شریل سندبرگ و مارک زاکربرگ از جمله افرادی خستند که در مورد زمان اجرای این طرح ها تصمیم خواهند گرفت.

 

شماره خبر: 47085
تاریخ: چهارشنبه 2 مهر 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط