• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

دورکاری کارمندان آمازون6ماه دیگر هم تمدید شد

13970607000942_Test_PhotoNICTPRESS - شرکت آمازون اعلام کرد کارمندانی که دورکار بوده‌اند، می‌توانند تا پایان ماه ژوئن سال آینده همچنان با همین روش به فعالیت خود ادامه دهند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، شرکت آمازون  اعلام کرد کارمندانی که دورکار بوده‌اند، می‌توانند تا پایان ماه ژوئن سال آینده همچنان با همین روش به فعالیت خود ادامه دهند.

بلومبرگ روز سه شنبه گزارش داد و  بیزنس‌اینسایدر تأیید کرد، آمازون به برخی از کارمندان این امکان را می‌دهد که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۱ دورکار باشند.
سخنگوی آمازون به این وبسایت خبری گفت: کارمندانی که هم اکنون وظیفه‌ای برعهده دارند که از خانه قابل انجام است، می‌توانند تا پایان ژوئن ۲۰۲۱ میلادی به همین شیوه به فعالیت ادامه دهند.
کارگران انبار آمازون علی‌رغم نگرانی‌های مکرر در مورد اقدامات بهداشتی و ایمنی شرکت، در تمام مدت زمان بیماری همه گیر  کرونا به کار حضوری خود ادامه داده‌اند.
آمازون به لیست فزاینده شرکت‌های بزرگ فناوری می‌پیوندد که به بیشتر کارمندان شرکت خود اجازه می‌دهند از راه دور به وظایف سازمانی خود عمل کنند.
سخنگوی این شرکت همچنین گفت: «ما بودجه و منابع قابل توجهی را سرمایه گذاری کرده‌ایم تا کسانی که ترجیح می‌دهند به دفتر مراجعه کنند، ایمن باشند».
آمازون با ادامه شیوع ویروس کرونا در سراسر ایالات متحده، تاریخ بازگشت به کار  کارمندان خود را چندین بار تمدید کرده است. در ماه آوریل ، آمازون تاریخ برگشت کارمندان به محیط کار را ۲ اکتبر تعیین کرد، اما در ماه ژوئیه آن را اصلاح و مجدد تمدید کرد.

 

شماره خبر: 47389
تاریخ: چهارشنبه 30 مهر 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط