• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

مسابقات برنامه‌نویسی آنلاین دانشگاه شریف آذرماه برگزار می‌شود

ICTPRESS - مسابقات برنامه‌نویسی آنلاین CodeJam Sharif به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای آنلاین کشور، توسط دانشگاه صنعتی شریف و گروه Sharif ICT در آذرماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی برگزاری این رویداد، شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان موجب به وجود آمدن سبک زندگی جدیدی برای مردم کشورها و جوامع مختلف شده است. در این دوران برگزاری رویدادهای مجازی یکی از بهترین فرصت‌ها برای صاحبان کسب و کارها است تا با بهره‌گیری از فناوری به روز و کارآمد اطلاع‌رسانی چند رسانه‌ای، محصولات و خدمات خود را به شکل نامحدود به مخاطبان خود عرضه کنند.

 دانشگاه صنعتی شریف به عنوان یکی از دانشگاه‌های پیشرو و شاخص همواره موجب توسعه و اعتلای کشور بوده و در این راستا نیز با هدف حمایت از تولید ملی، شناسایی برنامه‌نویسان توانمند برای حضور در کسب وکارهای مبتنی برICT، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس و ایجاد اشتغال در حال برگزاری مسابقات برنامه‌نویسی به صورت آنلاین و غیرحضوری با عنوان "Sharif Codejam" توسط گروه Sharif ICT با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف در آذرماه سالجاری است.

 مسابقات برنامه نویسی آنلاین CodeJam Sharif به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای آنلاین کشور یک مسابقه برنامه‌نویسی است که کلیه مراحل آن به صورت غیرحضوری انجام می‌شود. در این مسابقات برای استفاده از تکنولوژی‌ها و زبان‌های برنامه‌نویسی هیچ محدودیتی وجود ندارد و امکان حضور برای کلیه علاقمندان به برنامه‌نویسی فراهم است.

این رویداد در سه مرحله برگزار می‌شود و سوالات مدتی قبل از برگزاری با حضور گروهی متشکل از برخی از سرمایه‌گذاران، شرکت‌های بزرگ، چهره‌های موفق استارتاپی و افراد سرشناس در حوزه ICT تدوین می‌شود.

بر اساس اعلام دانشگاه شریف، علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در مسابقات به صورت انفرادی از ۲۰ آبان تا ۵ آذرماه سال جاری فرصت دارند از طریق وبسایت www.codejam.sharif.ir اقدام کنند. شرکت‌کنندگان می‌توانند پس از ثبت نام از طریق پروفایل خود وارد بخش مسابقات شوند.

 

 

 

شماره خبر: 47450
تاریخ: چهارشنبه 7 آبان 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط