• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

همایش طرح مهارت و درآمد دانشجویی (مدد) در دانشگاه خوارزمی برگزار شد

ICTPRESS - همایش افتتاحیه رسمی طرح مهارت و درآمد دانشجویی (مدد) از سوی بنیاد خیرین حامی دانشگاه خوارزمی، با حضور اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، بنیاد خیرین حامی دانشگاه، اتحادیه‌های صنفی، اساتید شبکه ارتباطی طرح مدد، اصحاب رسانه و دانشجویان در سالن ابوریحان بیرونی دانشگاه خوارزمی تهران، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، در این مراسم مهندس مصطفی قلم‌چی، مجری طرح مدد به معرفی کامل این طرح و مفاد تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد خیرین و دانشگاه خوارزمی پرداخت و از رییس دانشگاه درخواست کرد امکان ایجاد شبکه ارتباط مجازی با کلیه دانشجویان را در قالب این طرح فراهم آورد. 

 

در ادامه رضا حبیبی، رییس هیئت مدیره بنیاد خیرین دانشگاه خوارزمی با اشاره به اهمیت و ضرورت طرح مدد، اهداف این طرح را تشریح کرد و به موضوع حمایت از صندوق توانمندسازی طرح مدد توسط خیرین پرداخت و مصطفی قلم‌چی را به‌عنوان نماینده بنیاد در این طرح معرفی کرد. 

در این مراسم دکتر زهره ناعمی یکی از اساتید شبکه ارتباطی طرح مدد و عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی (گروه زبان و ادبیات عرب) از طریق ارتباط مجازی، درباره لزوم توجه به دانشجویان فراری از کلاس درس و نیز اهمیت عاطفی طرح مدد و ایجاد انگیزه در دانشجویان در زمینه مهارت آموزی و کسب و کار، به ارائه نظرات خود پرداخت. 

در ادامه مراسم، دکتر احمد زنگانه، معاون دانشجویی دانشگاه خوارزمی به بیان نکاتی درباره رسالت معلمی و ارتباط غیرمکانیکی استاد و دانشجو و اهمیت مهارت آموزی پرداخت.

در بخش دیگر این همایش، دکتر محمد قلم‌چی، دبیر اتحادیه صنف تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی تهران، به معرفی دوره‌های مهارتی نصب و راه‌اندازی دوربین‌های مداربسته و کارورزی در آن و ایجاد زمینه همکاری با طرح مدد پرداخت و سپس احمد نیلفروشان، مدیر پوشاک آزادگان و دانش‌آموخته دهه 50 دانشگاه خوارزمی به بیان نکاتی درباره لزوم مهارت آموزی در دانشگاه و لزوم وجود چنین طرح‌های مفید و همچنین تشویق خیرین به امر مهارت آموزی و اشتغال دانشجویی و حمایت از حرکت اجتماعی طرح مدد اشاره کرد.

در پایان این همایش دو تفاهم‌نامه همکاری به امضا رسید.

اولین تفاهم‌نامه درخصوص همکاری دانشگاه خوارزمی و بنیاد خیرین حامی این دانشگاه بود که توسط دکتر محمدحسین مجلس آرا جهرمی، معاون اداری و مالی دانشگاه و رضا حبیبی، رئیس هیئت مدیره بنیاد خیرین حامی دانشگاه خوارزمی به امضا رسید.

تفاهم‌نامه دوم، سند همکاری مرکز رشد دانشگاه و طرح مدد بود که بین دکتر حسینی لواسانی، مدیر مرکز رشد دانشگاه خوارزمی و مهندس مصطفی قلم‌چی، مجری طرح مدد امضاء و مبادله شد.

 

 

 

شماره خبر: 47684
تاریخ: چهارشنبه 28 آبان 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط