• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران: ارتباط مستمر بین شوراهای اسلامی کار و مدیریت شرکت ضروری است

photo_2020-11-18_23-54-59ICTPRESS - مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اهمیت شوراهای اسلامی کار و تشکل‌های قانونی حوزه ارتباطات گفت: همکاری متقابل در برنامه ریزی‌ها و ایجاد هماهنگی در پیشرفت امور واحدهای مختلف به منظور برقراری رابطه مستمر بین شوراها و مدیریت شرکت، امری بسیار مهم است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری در نشست ویدئوکنفرانس با مدیر منطقه کردستان و اعضای شورای اسلامی کار این منطقه که روز چهارشنبه 28 آبان برگزار شد، مسائل مختلف مربوط به کارکنان و بازنشستگان این منطقه را مورد بحث بررسی قرارداد.

وی با اشاره به اینکه نقش شورای اسلامی کار، در مشارکت بدنه شرکت برای پیشرفت اهداف و دفاع از حقوق کارکنان با اهمیت است گفت: با همیاری و همدلی بین اعضای شورای اسلامی کار و شرکت مخابرات ایران می توان بسیاری از مسایل و مشکلات مربوطه را به حداقل رساند.

وی ضمن تاکید بر اهمیت نیروی انسانی به عنوان بزرگ ترین سرمایه شرکت اظهار داشت: همه مدیران باید همیشه گوش شنوای مسائل و دغدغه های کارکنان باشند و تا جایی که ممکن است برای رفع مشکلات آنان بکوشند.

 صدری با تاکید بر ضرورت رفع مشکلات کارکنان و بازنشستگان از تشکیل کمیته ای برای بررسی مسایل امور کارکنان و بازنشستگان منطقه کردستان خبرداد و افزود: از پیشنهادهای سازنده شوراهای اسلامی کار استقبال می کنیم .

وی با بیان اینکه توجه به منابع انسانی و کرامت کارکنان در اولویت شرکت است، گفت: شرکت مخابرات ایران، در راستای تحقق برنامه های شرکت و با هدف ارتقاء سطح رضایت مندی و بهبود روحیه خدمتی کارکنان گام های اساسی و ارزشمندی در این راستا برداشته است.
در این جلسه آزاد حکمت، مدیر منطقه کردستان با تایید نقش منابع انسانی در پیشرفت و بهره وری شرکت بر تداوم برگزاری جلسه های بررسی مسائل و چالش های منابع انسانی شركت تاکید و از مدیر عامل واعضای هیات مدیره شرکت مخابرات ایران برای توجه ویژه به منابع انسانی در این منطقه قدردانی کرد.
شماره خبر: 47687
تاریخ: پنجشنبه 29 آبان 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط