• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

سطل زباله هوشمند برای مدیریت خودکار کیسه زباله‌ها

13990913000309_Test_PhotoNICTPRESS - بستن و گره زدن کیسه زباله بدبو و مملو از مواد مستعمل کار لذت بخشی نیست. اما یک سطل زباله هوشمند می‌تواند به طور خودکار این فرایند را مدیریت کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، یک شرکت تجاری برای اولین بار سطل زباله‌ای تولید کرده که دارای کیسه‌هایی است که بعد از پر شدن به طور خودکار بسته شده و گره زده می‌شوند و به شکلی پاکیزه و مرتب برای تخلیه آماده می‌شوند.

کیسه قرار گرفته در این سطل زباله بعد از تکمیل ظرفیت به طور خودکار بسته شده و برای خروج از خانه آماده می‌شود. در زیر درب این سطل زباله یک نوار تابنده اشعه ماورا بنفش نصب شده که بعد از خارج کردن کیسه زباله به طور خودکار به کار می‌افتد و درون سطل را قبل از کیسه گذاری مجدد تمیز می‌کند.

همچنین کیسه جدید با فشردن یک دکمه به طور خودکار در درون سطل زباله قرار می‌گیرد. همچون در صورت ریختن بیش از حد آشغال در این سطل، بر ارتفاع کیسه زباله به طور خودکار اندکی افزوده می‌شود تا کل زباله‌ها را در بگیرد و سپس درب آن گره زده می‌شود.

کیسه زباله‌های مورد استفاده در این سطل آشغال از مواد کاملاً قابل بازیافت تولید شده‌اند. یک باتری ۲۰۰۰ میلی آمپری نیز بر روی این سطل زباله نصب شده که برای یک ماه استفاده از آن کافی است. قیمت این سطل زباله ۱۱۹ دلار است.

 

شماره خبر: 47841
تاریخ: پنجشنبه 13 آذر 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط