• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

شکایت از آمازون به علت اخراج یکی از کارگران

3570729ICTPRESS - تصمیم آمازون برای اخراج یکی از کارگران انبارهایش موجب طرح شکایت از این شرکت توسط هیأت ملی روابط کار آمریکا شده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS،  این کارگر کارتنی بودن نام دارد و ماه گذشته توسط آمازون اخراج شد بودن می‌گوید تمام تلاش خود را برای انجام بهتر فعالیت‌های شغلی صورت داده، ولی آمازون در نهایت وی را اخراج کرده است.
وی از جمله کارگرانی بود که برای وادار کردن آمازون به پرداخت کمک هزینه در زمان مرخصی درمان ناشی از ابتلاء به بیماری کرونا تلاش می‌کرد. اما آمازون با چنین پرداخت‌هایی مخالف بوده و تنها در صورت حضور کارگران در محل کار حاضر به پرداخت حقوق است.
مدیران آمازون همچنین استدلال می‌کنند که با اجرای طرح‌های ارتقای بهداشت و سلامت جلوی ابتلاء به کرونا را گرفته‌اند. این در حالی است که صدها کارگر و کارمند آمازون کماکان به این ویروس مبتلا می‌شوند. بودن در ماه مارس گذشته و به علت بحث با سرپرست خود بر سر این موضوعات اخراج شد.
به دنبال افزایش تنش میان آمازون و کارگران انبارهایش کارگر دیگری به نام کریس اسمالز یک اعتراض حضوری را بر علیه آمازون سازماندهی کرد که وی نیز توسط آمازون اخراج شد. این موضوع نیز در حال پیگیری حقوقی است.

شماره خبر: 47859
تاریخ: شنبه 15 آذر 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط