• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

سالن مدیریت بحران و مانیتورینگ مخابرات غرب استان تهران افتتاح شد

ICTPRESS - آئین افتتاحیه سالن مدیریت بحران و مانیتورینگ مخابرات غرب استان تهران سه شنبه 16 دی ماه با حضور مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران، معاونان و سایر مدیران برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران، در این مراسم به اهمیت اینترنت اشیاء و واقعیت مجازی اشاره و تاکید کرد با بهره گیری از امکانات نوین ارتباطی، می توان خدمات متفاوتی از قبیل برگزاری جلسات از راه دور، آموزش مجازی، دولت الکترونیک، ارتباطات دیجیتال و مانیتورینگ اماکن اداری و حتی منازل، به سازمان ها، شرکت ها و همچنین خانه های شهروندان ارائه کرد.

مدیر مخابرات منطقه تهران با اشاره به تعدد تجهیزات مخابراتی منصوبه در سطح شهر و استان تهران، افزود امکانات ارتباطی و زیرساخت های شبکه مخابراتی موجود، سرمایه اصلی شرکت مخابرات است که حفاظت و مراقبت از آنها بسیار مهم و با ارزش می باشد و با توجه به ضرورت پایش و رصد مستمر آنان، به اهمیت راه اندازی سالن مانیتورینگ تاکید کرد.
در این جلسه، حسینیان مدیر کل حراست مخابرات منطقه تهران به ارائه گزارشی از روند تجهیز و راه اندازی این مرکز ارائه و بر لزوم پایش و نظارت بر مراکز و امکان مخابراتی تاکید کرد.
در پایان مراسم، حاضران در جلسه از سیستم مانیتورینگ سالن بازدید نموده و کارشناسان مربوطه گزارشاتی را ارائه دادند.

شماره خبر: 48185
تاریخ: چهارشنبه 17 دی 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط