• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

فشار حامیان حقوق بشر برای حذف کانال ترامپ در یوتیوب

3089851ICTPRESS - چند گروه حامی حقوق بشر اعلام کرده اند در صورتیکه یوتیوب کانال دونالد ترامپ با ۲.۶۷ میلیون عضو را حذف نکند، آن را بایکوت می کنند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، گروه‌های حامی حقوق بشر آمریکا تهدید کرده‌اند در صورتیکه یوتیوب کانال دونالد ترامپ را حذف نکند، بایکوت تبلیغاتی علیه این شبکه اجتماعی به راه می‌اندازند.

جیم استیر یکی از سازمان دهندگان کمپین «نفرت پراکنی به قیمت سودآوری را متوقف کنید» (Stop Hate for Profit) در ماه جولای رهبری بیش از هزار تبلیغ کننده را برای بایکوت فیس بوک به کار گرفت. به گفته او گروه‌های حامی حقوق بشر خواهان آن هستند که یوتیوب کانال تأیید شده ترامپ را با ۲.۶۷ میلیون عضو حذف کند.

یوتیوب تنها شرکت بزرگ فناوری نیست که رئیس جمهور آمریکا را از پست کردن در پلتفرمش منع کرده است. پس از حمله حامیان ترامپ به کنگره در هفته گذشته، فیس بوک، توئیتر و اسنپ همگی حساب‌های کاربری ترامپ را مسدود کردند.

اما به گفته استیر کانال یوتیوب ترامپ به او فرصت می‌دهد به انتشار اخبار جعلی درباره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ادامه دهد.

این درحالی است که روز گذشته کانال یوتیوب دونالد ترامپ ۸ ویدئوی جدید پست کرد که در یکی از آنها وی به خبرنگاران گفت: تصور می‌کنم شرکت‌های بزرگ فناوری با تعلیق من اشتباه بزرگی انجام داده‌اند.

یوتیوب به گروه‌های حامی حقوق بشر اعلام کرده مشغول بررسی تقاضاهای آنان است ولی تاکنون اقدامی در این خصوص انجام داده است.

استیر در این باره می‌گوید: اگر یوتیوب با ما موافقت نکند و مانند پلتفرم‌های دیگر ترامپ را تعلیق نکند، ما به تبلیغ کنندگان مراجعه می‌کنیم.

 

شماره خبر: 48245
تاریخ: چهارشنبه 24 دی 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط