• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

کاربران گوگل زمان ارسال پیام را مشخص می کنند

3702591ICTPRESS - گوگل قصد دارد قابلیتی را ارائه دهد که با کمک آن کاربران می توانند پیام ها را طوری زمان‌بندی کنند که در زمان و تاریخی خاص برای دیگران ارسال شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS،  گوگل به کاربرانش اجازه می‌دهد تا زمان ارسال یک نامه الکترونیک از جی میل را از قبل زمان بندی کنند. اکنون قرار است ویژگی مشابهی در بخش پیام‌های گوگل (Google Messages) ارائه شود.

این ویژگی «زمان‌بندی ارسال» (Schedule Send) نام دارد و به کاربران اجازه می‌دهد تا در زمان دلخواه پیامی به دریافت کننده ارسال کنند. طبق گزارش وب سایت اندروید پلیس، نخستین بار در نوامبر ۲۰۲۰ میلادی این ویژگی برای تعداد محدودی از کاربران ارائه شد، اما اکنون قرار است به طور گسترده‌تر عرضه شود.

استفاده از قابلیت «زمانبندی ارسال» بسیار ساده است. هنگامیکه پیامی تایپ می‌شود، کافی است کاربر دکمه ارسال را فشار دهد و نگه دارد. سپس یک پنجره کوچک باز می‌شود که در آن چند بازه زمانی و تاریخ از پیش تعیین شده وجود دارد که کاربر می‌تواند از بین آنها زمان ارسال پیام را انتخاب کند.

همچنین گزینه‌ای برای انتخاب زمان و تاریخ از سوی کاربر وجود دارد. کاربر باید پس از تکمیل این مرحله گزینه ارسال را فشار دهد و محتوا با برچسب «پیام زمان‌بندی شده» مشخص می‌شود.

کاربران می‌توانند پیام را قبل از زمان و تاریخ ارسال آپدیت یا حذف کنند. همچنین آنها می‌توانند پیام را به طور آنی ارسال کنند. همچنین باید توجه داشت پیام در صورتی ارسال می‌شود که در موعد مقرر موبایل روشن یا به اینترنت متصل باشد.

 

شماره خبر: 48687
تاریخ: چهارشنبه 6 اسفند 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط