• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

اتریش میزبان شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی می‌شود

ICTPRESS - با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق در رویداد آنلاین بررسی آینده کسب و کارهای دیجیتال اتریش شرکت می‌کنند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از معاونت علمی و فناوری، رویداد بررسی آینده کسب و کارهای دیجیتال روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در اتریش برگزار می‌شود. رویدادی که می‌تواند فرصت مناسبی برای شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوران ایرانی باشد تا ضمن معرفی ظرفیت‌ها و بازاریابی برای محصولات و خدمات خود، نسبت به شبکه‌سازی برای تعاملات بین‌المللی آتی خود اقدام کنند.

تاکنون در این رویداد که با موضوع اصلی نرم‌افزار و آینده تجارت دیجیتالی به صورت مجازی برگزار می‌شود بیش از ۶۰۰ شرکت کننده از ۴۶ کشور ثبت نام کرده اند و ۴۰۰ فرصت و موضوع همکاری نیز در این رویداد معرفی شده است. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکت‌های متقاضی حضور در این رویداد حمایت می‌کند.

کسب و کارهای خلاق و دیجیتال نسل حال و آینده مشاغل موجود در دنیا هستند. مدلی از فعالیت‌های اقتصادی که بر پایه فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات شکل گرفته‌اند و این روزها بازاری داغ و پرطرفدار دارند. توسعه این شکل از کسب و کارها می‌تواند کشورها را به سمت توسعه یافتگی و استفاده از ابزار هوشمند و دیجیتالی شده برای پیشبرد کارها سوق دهد.

به همین دلیل برگزاری چنین رویدادهایی از سوی کشورها با استقبال زیادی مواجه می‌شود و فرصتی مطلوب برای فعالان این حوزه در همه دنیا است تا بتوانند با آخرین دستاوردهای موجود آشنا شوند و در کنار آن، شرکایی از دیگر کشورها برای محصولات و خدمات خود بیایند.

 

 

 

شماره خبر: 49112
تاریخ: سه شنبه 24 فروردین 1400  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط