• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

امکان انتقال پست‌های فیس‌بوک به گوگل داکز و وردپرس فراهم شد

n00064789-bICTPRESS - کاربران فیس‌بوک هم اکنون می‌توانند پست‌ها و محتوای متنی خود در این شبکه اجتماعی را به راحتی به گوگل داکز و ورد پرس منتقل کنند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، کاربران فیس‌بوک هم اکنون می‌توانند پست‌ها و محتوای متنی خود در این شبکه اجتماعی را به راحتی به گوگل داکز و ورد پرس منتقل کنند.
  ابزار انتقال داده فیس‌بوک امکان به اشتراک گذاری پست‌ها را نیز فراهم کرد. این شبکه اجتماعی ابزار انتقال داده خود را به گونه‌ای توسعه داد که هم اکنون می‌توانید با استفاده از آن یاد داشت‌ها و پست‌های خود را به گوگل داکز، بلاگر و ورد پرس منتقل کنید.
 به این ترتیب اگر مقاله‌ای را در فیس‌بوک به اشتراک گذاشته باشید می‌توانید آن را بدون دردسر روی وب‌سایت دیگری نیز قرار بدهید. فیس‌بوک در طی فرایند انتقال داده و به منظور حفظ امنیت این کار از شما می‌خواهد که پسورد خود را بار دیگر وارد کرده و محتوا را رمز گذاری کنید. شما می‌توانید با رفتن به بخش Your Facebook Information در تنظیمات به این ابزار دسترسی داشته باشید.
 

 

 

 

 جالب است بدانید که این کمپانی در رابطه با انگیزه‌هایی که از توسعه این ابزار داشته است نیز صحبت کرده است. به باور فیس‌بوک این قابلیت برای کمک به پیشبرد مکالمات با دولت ها، توسعه دهندگان و دیگران در مورد مفهوم قابلیت جابجایی داده‌ها ایجاد شده است.
 فیس‌بوک خواستار شفافیت است و امیدوار است که از قوانین و مقرراتی که ممکن است به دسترسی به داده‌ها نیاز داشته باشند، پیشی بگیرد. به این ترتیب اگرچه سهولت انتقال اطلاعات شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است اما قطعاً تنها نگرانی فیس‌بوک نیست.

شماره خبر: 49305
تاریخ: دوشنبه 13 اردیبهشت 1400  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط