• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

سه پروژه زیرساختی شرکت ملی پست افتتاح می‌شود

ICTPRESS - مدیرکل دفتر مدیرعامل، امور استان‌ها و ارتباطات شرکت ملی پست از رونمایی و افتتاح پروژه‌های بزرگ پستی در روز پنجشنبه ششم خرداد ماه جاری خبر داد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از شرکت ملی پست، در راستای توسعه زیرساخت‌های شبکه پست کشور سه پروژه بزرگ پستی، با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رمضانعلی سبحانی‌فر مدیرعامل شرکت ملی پست- به صورت همزمان به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 

حسن عمیدی مدیرکل دفتر مدیرعامل امور استان‌ها و ارتباطات شرکت ملی پست از رونمایی و افتتاح پروژه‌های بزرگ پستی در روز پنجشنبه ششم خرداد ماه جاری خبر داد و گفت: این پروژه‌ها از جزیره کیش و به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح و شامل بهره‌برداری از سامانه جدید پستی به صورت پایلوت در جزیره کیش، افتتاح دومین مرکز پردازش هوشمند مبادلات پستی در هاب منطقه‌ای پستی اصفهان و همچنین بهره‌برداری از فاز جدید توسعه ناوگان حمل و نقل شهری و بین شهری شرکت ملی پست در تهران است.

وی اضافه کرد: آذری جهرمی با همراهی مدیرعامل شرکت ملی پست، پنجشنبه صبح جهت رونمایی از سامانه جدید پستی به جزیره کیش سفر و به صورت همزمان و از طریق ویدئو کنفرانس دو پروژه دیگر را نیز افتتاح خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، اولین مرکز پردازش هوشمند مبادلات پستی کشور در تهران و در مرکز خلیج فارس، چندی پیش افتتاح شد و آغاز به کار کرد. بر همین اساس و به منظور افزایش کیفیت خدمت‌رسانی و در راستای کاهش مدت سیر مرسولات پستی مقرر شد سایر هاب‌های پستی کشور نیز به سیستم سورتینگ مکانیزه مجهز شود.

 

شماره خبر: 49554
تاریخ: سه شنبه 4 خرداد 1400  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط