• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

توزیع سود ۳۰۰ ریالی در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت مخابرات

ICTPRESS - مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران امروز دوشنبه ۱۷ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار و با تصویب مجمع عمومی، مقرر شد مبلغ ۳۰۰ ریال سود به ازای هر سهم شرکت مخابرات ایران توزیع شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، این مجمع عمومی با توجه به ابلاغیه سازمان بورس و اوراق بهادار و مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا مبنی بر برگزاری مجامع عمومی شرکت‌ها صرفا با حضور حداکثر ۱۵ نفر شخص حقیقی یا حقوقی، برگزار شد.
در جلسه امروز مجمع که با حضور نمایندگان سهامدار عمده، نمایندگان دولت، سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان خصوصی سازی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات ایران و معاونین و مدیران ارشد ستادی برگزار شد، پس از ارائه گزارش سالانه هیئت مدیره، حسابرس و بازرس قانونی شرکت در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰، صورت‌های مالی شرکت، ترازنامه و حساب سود و زیان شرکت، بررسی و تصویب شد.
همچنین، تصمیم گیری در خصوص میزان سود تقسیمی از دیگر سرفصل‌های جلسه مجمع بود که پس از بحث و بررسی‌های انجام شده مقرر شد ۳۰۰ ریال به ازای هر سهم شرکت مخابرات ایران اختصاص یابد.
تعیین حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ از دیگر تصمیمات اتخاذ شده بود که "سازمان حسابرسی کل کشور" به عنوان حسابرس و "روزنامه اطلاعات" به عنوان روزنامه پرنشر جهت درج آگهی‌های شرکت در نظر گرفته شد.

 


شماره خبر: 49709
تاریخ: دوشنبه 17 خرداد 1400  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط