• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

عرضه نسخه محدود LG TONE FREE برای هواداران فوتبال

ICTPRESS - ال‌جی برای هیجان بیشتر هواداران فوتبال، نسخه‌ای ویژه از ایرباد استریو بی‌سیم واقعی LG TONE Free FN6 خود را با مشارکت باشگاه فوتبال Eintracht Frankfurt در بوندس لیگا(Bundesliga) معرفی می‌کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، با بازگشت لیگ‌های ورزشی در سراسر جهان و آغاز دوباره بازی‌ها در مقابل تماشاگران، شرکت‌ها و برندهای جهانی مشتاقانه به دنبال آن هستند که بخشی از این فعالیت‌ها باشند. بازاریابی ورزشی اگر به‌درستی هدف‌گذاری شده باشد، برای هر دو طرف یک پیروزی است؛ هم تیم‌های ورزشی که با محصولاتی حاوی لوگوی تیم می‌توانند احساس تعلق‌خاطر را به زندگی روزمره هوادارانشان بیاورند و هم برندها می‌توانند مزایای محصولاتشان را برای این گروه از طرفداران تبلیغ کنند.

 

 

ال‌جی برای هیجان بیشتر هواداران فوتبال، نسخه‌ای ویژه از ایرباد استریو بیسیم واقعی LG TONE Free FN6 خود را با مشارکت باشگاه فوتبال دوست‌داشتنی Eintracht Frankfurt در بوندس لیگا(Bundesliga) معرفی می‌‌کند. همراه با آرم تیم که به‌صورت برجسته روی جعبه و پایه شارژ این ایرباد درج‌شده است، در وفاداری مالک آن به تیم موردعلاقه‌اش هیچ تردیدی باقی نمی‌ماند. Eintracht Frankfurt TONE Free فقط از طریق فروشگاه کلوب هواداران باشگاه به شکل انحصاری در دسترس خواهد بود.

 

 

LG TONE Free گزینه‌ای ایده‌آل برای کسانی است که می‌خواهند بدون نگرانی از سیم‌های دست‌وپا گیر و گره‌های آن‌ها فعالیت کنند. این ایربادها با تنظیمات و تکنولوژی Meridian Audio، شریک دیرینه ال‌جی تجربه شنیداری برتر و فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کنند. پخش صدای با کیفیت آن، شنوندگان را در خود فرومی‌برد و آن‌ها حتی فراموش می‌کنند که در حال استفاده از ایرباد هستند. بدون نیاز به درآوردن ایرباد از گوش، فقط با یک ضربه ساده می‌توانید صداهای بیرون را برای شنیدن یک مکالمه کوتاه، هنگام عبور از خیابان یا شنیدن اطلاعیه‌های ایستگاه قطار و فرودگاه، به گوشتان وارد کنید.

 

 

هنگامی هم که صحبت از بهداشت می‌شود، هیچ ایرباد TWS دیگری در بازار امروز یارای رقابت با LG TONE Free FN6 را ندارد. کیف شارژ UVnano نوآورانه آن با مهار قدرت نور ماورابنفش C، اقدام به نظافت ایرباد و شبکه‌ ورودی صدای آن می‌کند و به شکل مؤثری عوامل بیماری‌زا همچون باکتری‌ها را طی سیکل شارژ ایرباد از بین می‌برد. در عرض چند دقیقه روکش بلندگو فاقد هرگونه آلودگی و میکروبی شده و ایرباد برای تأمین ساعت‌ها لذت شنیداری نیروی لازم را در خود ذخیره می‌کند. قسمتی از این محصول هم که درون گوش قرار میگیرد از ژل گوش نرم با درجه پزشکی ساخته‌شده که غیرسمی و ضدحساسیت بوده و راحتی و آسایش کاربرد روزانه را فراهم می‌آورد. و از آنجایی‌که این ایربادها دارای درجه مقاومت IPX4 هستند، هنگام تمرین یا دویدن در باران هم دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.

در اوایل سال جاری نیز ال‌جی برای ارائه نسخه محدودی از TONE Free (مدل FA4) برای هواداران انگلیسی با اتحادیه فوتبال همکاری داشت تا طی دوره تعویق Euro 2020 حمایت خود را به آنها نشان دهد. ال‌جی توانسته با حمایت از فوتبال و طرفداران وفادار آن برای خود نام و نشانی کسب کند، به‌ویژه هنگامی‌که صحبت از کیفیت صدای عالی با مزایای بهداشتی است (ویژگی‌هایی که هیچ جفت ایرباد دیگری نمی‌تواند مدعی آن باشد).

شماره خبر: 50253
تاریخ: شنبه 9 مرداد 1400  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط