• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

فناپ تندیس بلورین چهارمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانشی را از آن خود کرد

ICTPRESS - چهارمین «کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانشی» (KM4D) با رویکرد سرآمدی سرمایه انسانی فناور برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی فناپ، این کنفرانس هر سال با هدف تشویق بنگاه‌ها به شناسایی مسئولیت‌های اجتماعی‌شان و ایفای نقش مؤثر در این رابطه و نیز شناسایی و معرفی تجارب برتر مدیریتی سازمان‌های ایرانی برگزار می‌شود.

 

 

چهارمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانشی با حضور مدیران بانک پاسارگاد و شرکت‌های زیرمجموعه بانک و جمعی از صاحب‌نظران حوزه بانکداری سه‌شنبه 20 مهر در دانشگاه خاتم برگزار شد.

در ابتدای مراسم مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد، ضمن خوشامدگویی به شرکت‌کنندگان در این مراسم درباره رهبری سرمایه انسانی فناور صحبت کرد و بر اهمیت فرهنگ سازمانی و مدیریت دانشی به‌عنوان دستور کار در سازمان‌ها تأکید کرد.

در ادامه نیز زهرا میرحسینی معاون مدیرعامل بانک پاسارگاد، به بحث درباره مدیریت دانشی و داده‌های بزرگ پرداخت و گفت: لازم است کسب‌وکارها با استفاده از فناوری‌های نو و ساختارشکن، مدل جدیدی از کسب‌وکارهای خود را برای بقا، موفقیت، و رقابت به‌دست آورند.

در ادامه کنفرانس سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، ضمن اشاره به اهمیت نوآوری و پشتیبانی از استارت‌آپ‌هایی که حرفی برای گفتن دارند، به استفاده از فناوری‌های جدید و نوآوری در سازمان‌ها تأکید کرد.

در پایان مراسم، جوایز دوره چهارم مدیریت دانشی اهدا شد و «تندیس بلورین» چهارمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانشی به «فناپ» تعلق گرفت.

گفتنی است افشین کریمی، عضو هیأت‌ مدیره مجموعه فناپ، ضمن حضور در مراسم این تندیس را دریافت کرد.

شماره خبر: 50988
تاریخ: چهارشنبه 21 مهر 1400  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط