• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

ال‌جی بسترهای لازم برای حضور کاربران سراسر جهان در نمایشگاه CES 2022 را فراهم می‌کند

CES-x-LG-logoICTPRESS - ال‌جی الکترونیکس به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌کننده‌های نمایشگاه CES، قصد دارد رویکرد جدیدی برای جذب مخاطبان به‌منظور تجربه‌ جدیدترین نوآوری‌های فناوری ال‌جی در CES 2022 ایجاد کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی ال‌جی در ایران، طبق روال همیشه، CES سکویی جهانی برای نمایش ده‌ها محصول جدید ال‌جی است. این شرکت در غرفه‌ همیشگی خود، که فضایی به مساحت 22000 متر مربعی در ورودی اصلی سالن مرکزی در مرکز همایش‌های لاس‌وگاس است، قصد دارد بازدیدکنندگان را از فضای فیزیکی به تجربه‌ مجازی با استفاده از واقعیت مجازی(VR) و واقعیت افزوده(AR) دعوت کند.

این غرفه‌ پیشرفته و بزرگ که از مواد بازیافتی و تجزیه‌پذیر ساخته‌شده است دارای مجموعه‌ای از کیوسک‌ها خواهد بود که بازدیدکنندگان می‌توانند بهترین زندگی ممکن را با محصولات ال‌جی تجربه کنند.

بازدیدکنندگان با استفاده از کدهای QR در طول حرکت فیزیکی در بخش‌های مختلف غرفه، می‌توانند از طریق واقعیت افزوده تجربه مشاهده‌ی محصولات الکترونیکی مصرفی و لوازم‌خانگی ال‌جی که برنده جایزه نوآوری CES 2022 شده‌اند را داشته باشند. بخش های دیگر غرفه نیز دارای هنر دیجیتال VR خواهند بود، ازجمله دیوارهای ویدئویی LG OLED منحنی که در طول سال‌ها بخش جذاب پخش محتوا در CES بوده است. مخاطبان در سرتاسر جهان در هرکجا که باشند می‌توانند به همان محتوا دسترسی داشته باشند و به‌صورت دیجیتالی در تجربه‌ CES ال‌جی شرکت کنند.

علاوه بر این، ال‌جی دوباره به‌طور رسمی به‌عنوان شریک فناوری CES برای اتاق‌های مطبوعات و سالن‌های اعضا معرفی شد که قرار است در آن‌ها از تلویزیون‌های OLED خود که برنده جوایز مختلف بوده، استفاده کند.

کارن چوپکا، معاون اجرایی نمایشگاه CES در انجمن فناوری مصرف‌کننده، برگزارکننده CES، گفت: ما مشتاقانه منتظریم تا ببینیم ال‌جی که یکی از پیشگامان قدیمی نوآوری در CES است در ژانویه چه چیزی برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته است.

وی افزود: CES 2022 به شرکت‌کنندگان در لاس‌وگاس این فرصت را می‌دهد تا فناوری ال‌جی را با استفاده از واقعیت افزوده و واقعیت مجازی تجربه کنند. مخاطبانی که به‌صورت دیجیتالی از سراسر جهان به CES ملحق می‌شوند، می‌توانند از طریق فعال‌سازی دیجیتال ال‌جی، فناوری‌های پیشرو در غرفه را تجربه کنند.

شماره خبر: 51301
تاریخ: جمعه 12 آذر 1400  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط