• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

یخچال جدید ال‌جی انتخابی ایده‌آل برای حفظ طولانی‌تر تازگی مواد غذایی و ارتقای سطح بهداشت

ICTPRESS - قابلیت‌های پیشرفته خنک‌کنندگی یخچال در حالی که باعث افزایش طول عمر مواد غذایی می شود، با عملکردهای جدید نیز آسایش بیشتری را در آشپزخانه برای کاربران فراهم می‌کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ، ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) جدیدترین یخچال فریزر-بالای خود را در بازارهای کلیدی در سراسر جهان عرضه می‌کند. مدل جدید علاوه بر فناوری‌های منحصربه‌فرد خنک‌کننده و تقویت بهداشت که باعث افزایش طراوات و تازگی مواد غذایی می‎‌شود، با طراحی شیک و براق خود، زیبایی را به فضای آشپزخانه می‌آورد. همچنین با سیستم آب‌ریز داخلی و دسترسی آسان‌تر به یخ ساز تعبیه شده روی درب یخچال، استفاده راحت‌تری را برای کاربر مهیا می‌کند.

به لطف فناوری‌های DoorCooling+™  و LinearCooling™ یخچال جدید فریزر-بالای ال‌جی، شرایط لازم برای تازه‌تر نگه‌داشتن مواد غذایی برای مدت طولانی‌تر فراهم شده است. DoorCooling+™ (سیستم خنک‌کننده‌ روی درب) ال‌جی سریع‌تر از سیستم‌های خنک‌کننده معمولی کار می‌کند و هوای خنک را به‌طور یکنواخت و سریع توزیع می‌کند تا از خرابی زودرس مواد غذایی جلوگیری شود و نوشیدنی‌ها نیز در مدت‌زمان کوتاه‌تری خنک شوند LinearCooling™ . نیز با به حداقل رساندن نوسانات دما (0.5± درجه سانتی‌گراد)، دما را ثابت نگه می‌دارد و به این طریق، تازگی میوه‌ها و سبزیجات تا حداکثر هفت روز حفظ می‌شود.

یخچال فریزر-بالای جدید همچنین دارای قابلیت بهداشتی انحصاری ال‌جی به نام  Hygiene Fresh™نیز هست. این قابلیت ال‌جی با اثربخشی اثبات‌شده، هوای داخل محفظه‌ی یخچال را تمیز می‌کند و تا 99.99 درصد از باکتری‌ها  و بو را در فضای داخلی یخچال از بین می‌برد.

سیستم یخ‌ساز Spaceplus™روی درب فریزر نیز باعث شده تا فضای بیشتری برای نگهداری مواد غذایی مهیا شود. این سیستم می‌تواند هرروز تا 42 تکه یخ تولید کند، که این محصول را به راه‌حلی ایده آل برای خانواده‌های پرجمعیت و کسانی که از نوشیدنی های خنک لذت می‌برند، تبدیل می‌کند. برای عملکرد خنک‌سازی بهتر، Smart Fresh Air با Smart Learner به‌طور خودکار دمای داخلی یخچال را بر اساس الگوهای استفاده کنترل می‌کند و می‌توان آن را به‌راحتی از طریق اپلیکیشن هوشمند LG ThinQ  تنظیم کرد و بر عملکردش نظارت داشت.

لیو جائ چئول، رئیس شرکت لوازم‌خانگی و راهکارهای تهویه مطبوع ال‌جی الکترونیکس در این رابطه گفته است: با مجهز بودن به فناوری‌های خنک‌کننده پیشرفته و قابلیت هایی نظیر Hygiene Fresh™ و سیستم یخ‌ساز Spaceplus™، یخچال جدید فریزر- بالای ال‌جی باعث افزایش آسایش، بهداشت و حفظ تازگی مواد غذایی برای مدت طولانی‌تر شده است.

وی افزود: ما همچنان به توسعه و طراحی محصولاتی که ارزش واقعی به زندگی روزمره مردم می‌افزایند ادامه خواهیم داد.

 

شماره خبر: 51314
تاریخ: یکشنبه 14 آذر 1400  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط