• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

برگزاری سومین رویداد توکن‌‌تاک با موضوع متاورس

ICTPRESS - سومین رویداد توکن‌تاک روز دوشنبه 27 دی‌ماه، در سالن سلام مرکز نوآوری باز پرابلم برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، «توکن‌ تاک، بستر آموزش و گفتمان فناوری بلاک‌چین در ایران» در سومین رویداد، به موضوع متاورس می‌پردازد. شرکت ققنوس، شرکت اوپکس و مرکز نوآوری باز پرابلم برگزارکنندگان، و «راه‌پرداخت» و «زوم‌ارز» حامیان این این رویداد هستند که هر دو هفته یک‌بار به یکی از موضوعات روز در عرصه فن‌آوری بلاک‌چین می‌پردازد. ‌تحلیل بازار رمزارزها و گفت‌وگوی ویژه با فعالان حوزه فن‌آوری بلاک‌چین از دیگر بخش‌های این رویداد است.

 

 

در بخش اول سومین رویداد توکن تاک، حسین غضنفری تحلیل‌گر بازار رمزارزها و رامتین رنگرزیان کارشناس توسعه کسب‌و‌کار ققنوس با تحلیل بازار رمزارزها در دو هفته گذشته و مرور تازه‌ترین اخبار حوزه فن‌آوری بلاک‌چین حضور خواهند داشت.

مصطفی مرشدی منتور کسب‌وکارهای دیجیتال و مدیرعامل Espritmind، در بخش بعدی این رویداد پس از پرداختن به پیشینه و چشم‌انداز پیش‌روی متاورس، در ادامه به همراه یزدان عباسی محقق بلاک‌چین و  بنیان‌گذار صرافی نکستچنج به همراه سهیل نیک‌زاد مدیرعامل شرکت اوپکس به تبادل نظر در موضوع متاورس خواهند پرداخت.

بخش«بلاک تاک» سومین رویداد توکن تاک نیز به گفت‌وگوی ویژه با یزدان عباسی اختصاص خواهد داشت.

سومین رویداد توکن تاک همزمان از صفحه‌های اینستاگرام ققنوس @kuknosco، توکن تاک @tokentalk_show و پرابلم @problem_ir پخش خواهد شد.    

علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت‌نام از طریق ایوند توکن تاک به نشانی http://evand.com/tokentalk در این رویداد حضور پیدا کنند.

گفتنی است رویداد توکن تاک ساعت 16 روز دوشنبه 27 دی‌ماه در مرکز نوآوری باز پرابلم به نشانی دارآباد، بلوار ارتش غرب، بعد از تقاطع اوشان، خیابان شهید ابوالفضل سمیع، کنارگذر ارتش، درب ورودی باغ بهشت، ساختمان سلام برگزار می‌شود.

شماره خبر: 51541
تاریخ: یکشنبه 26 دی 1400  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط