• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

آغاز ارائه سرویس‌های لاماسو در جزیره قشم

ICTPRESS - قرارداد همکاری سرویس‌های «راهکار رزرواسیون هتلی لاماسو»، با چندین هتل در جزیره قشم منعقد شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، پیرو برنامه توسعه و گسترش فعالیت‌های راهکار رزرواسیون هتلی لاماسو در هتل‌های سراسر کشور، این بار طی جلسه‌هایی در جزیره قشم، ارائه این راهکار بین هتل‌های بالای ۳ ستاره در کشور صورت گرفت که منجر به امضای قرارداد با چندین هتل در خطه خلیج فارس شد.

 

 

«لاماسو» در صدد است همانند دیگر نقاط کشور، ترتیب سفر به منطقه خلیج فارس و ارائه خدمات در هتل‌های جزیره قشم را بیش از پیش تسهیل کند و مطابق با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، تمام فرایند رزرو هتل در جزیره قشم را از طریق پلتفرم لاماسو و به ساده‌ترین شکل ممکن صورت دهد.

به گزارش «واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد»، طی دیدارهایی که مدیرعامل لاماسو و مدیر کسب‌وکار حوزه گردشگری «سرزمین هوشمند پاد» با جامعه هتل‌داران جزیره قشم برگزار کردند، وضعیت همکاری فی‌مابین، مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. طی این دیدارها قراردادی بین همکاران سرزمین هوشمند پاد و هتل‌داران قشم به امضا رسید. در این قرارداد، ارائه سرویس‌های پلتفرم رزرواسیون هتلی لاماسو در خانواده هتل‌های «فولتون قشم»، هتل «آوینار» و چند هتل دیگر آغاز شد.

علاوه بر این، طرح‌های گردشگری جدیدی نیز مورد بحث قرار گرفت که در آینده نزدیک فارغ از حوزه هتل‌داری، توسط «زیست‌بوم پاد» و «هلدینگ فناپ» به مرحله طرح و اجرا خواهد رسید.

گفتنی است «لاماسو»، بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده راهکارهای رزرواسیون برخط هتلی در ایران است که با کاهش فعالیت مورد نیاز و هزینه‌ها، به توسعه کسب‌وکارهای همراهان خود کمک می‌کند.

راهکار رزرواسیون هتلی لاماسو، در واقع استفاده از راهکارهای ارتباطی تمام‌ برخط است که در فضای گردشگری فعلی کشور، نیاز مبرمی بدان حس می‌شود. استفاده از این راهکار، سبب افزایش دقت و سرعت می‌شود و کاهش بار کاری نیروی انسانی را به همراه دارد.

علاقه‌مندان ‌می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب‌سایت این مجموعه به آدرس https://lamasoo.ir/ مراجعه کنند.

شماره خبر: 51543
تاریخ: دوشنبه 27 دی 1400  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط