• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

برگزاری بوت‌کمپ‌های جدید «دانش و فناوری بامداد» در خردادماه

ICTPRESS - بوت‌کمپ‌های جدید برنامه‌نویسی مجتمع دانش‌بنیان «دانش و فناوری بامداد» برای آخرین ماه از فصل بهار ۱۴۰۱ اعلام شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی مجتمع دانش و فناوری بامداد، ملیحه سرکاری مسئول دوره‌های آموزشی آزاد با اعلام این خبر گفت: در ادامه برگزاری بوت‌کمپ‌های بهاره بامداد که با استقبال خوبی از سوی دانش‌پذیران همراه شد، برای خردادماه نیز دوره‌های جدید و جذابی برای علاقه‌مندان به حوزه برنامه‌نویسی در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به این بوت‌کمپ‌ها و دوره‌های آموزشی افزود: دوره آمادگی بوت‌کمپ‌های برنامه‌نویسی و استعدادسنجی، بوت‌کمپ‌های کدنویسی تمیز (clean code)، پروژه محور PHP، پروژه محور deep learning، پایتون مقدماتی نوجوان و همچنین دوره آموزشی فریلنسینگ از جمله این موارد است.

مسئول واحد ارتباط با صنعت با یادآوری ویژگی منتهی به اشتغال بوت کمپ ها در پایان یادآور شد: این بوت‌کمپ‌ها و دوره‌های آموزشی از نیمه خردادماه به‌صورت حضوری و آنلاین با همراهی اساتید مجرب هیات علمی بامداد برگزار می‌شود، مهلت ثبت‌نام برای علا‌قه‌مندان تا زمان برگزاری دوره ها است و می توانند از طریق لینک https://tms.bamdad.co/Academy/1 اقدام کنند.

 

شماره خبر: 52120
تاریخ: جمعه 30 اردیبهشت 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط