• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

وزیر ارتباطات: پذیرش تپسی در فرابورس نقطه عطفی برای توسعه اقتصاد دیجیتال و رشد شرکت‌های استارتاپی است

ICTPRESS - وزیر ارتباطات پذیرش تپسی به عنوان اولین کسب وکار دیجیتال در فرابورس را نقطه عطفی برای توسعه اقتصاد دیجیتال و رشد استارت‌آپ‌ها عنوان کرد و گفت: حجم بازار اقتصاد دیجیتال به ۱۰ درصد تولید ناخالص ملی می رسد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از وزارت ارتباطات، عیسی زارع پور پذیرش تپسی در فرا بورس را نقطه عطفی برای توسعه اقتصاد دیجیتال و رشد شکوفایی کسب و کارها و شرکت‌های استارت آپی در کشور عنوان کرد و گفت: با پذیرش این شرکت در فرابورس مسیر برای دیگر شرکت‌ها و استارت آپ‌های حوزه فناوری اطلاعات هموار شد و تپسی خط شکنی کرده است.

وی با تقدیر از عوامل شرکت تپسی برای تلاش شبانه روزی در رسیدن به این موفقیت، افزود: به دلیل اینکه تجربه این کار وجود نداشت ارزیابی دارایی شرکت نیز سخت بود، اما باکفش آهنین مدیران تپسی و همکارانشان و همچنین همراهی بسیار صمیمانه همه دستگاه ها بویژه معاونت علمی، وزارت اقتصاد، بورس، فرابورس و دستگاه های امنیتی این کار به نتیجه رسید و با پذیرش این شرکت در فرآبورس مسیر برای دیگر شرکت ها و استارت‌آپ‌های حوزه فناوری اطلاعات هموار شد.

 

 

وزیر ارتباطات با اشاره به تشکیل کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال در دولت با اختیارات اصل ۱۳۸ و ۱۲۷، تاکید کرد: دولت فناوری ارتباطات و اطلاعات را یک فرصت برای توسعه کشور می‌داند و کاملاً از کسب و کارهای دیجیتال حمایت می‌کند و امیدوارم با رفع موانع این حوزه شاهد استفاده حداکثری از فناوری برای حل مشکلات کشور باشیم.

وی با بیان اینکه جوانان ما از جوانان دیگر کشورها چیزی کم ندارند، افزود: ما مسئولین نیز باید در کنار این جوانان نخبه قرار بگیریم و موانع سر راه آنها را برداریم.

زارع پور با اظهار امیدواری نسبت به شکل گیری کسب و کارهای جدید، تصریح کرد: امیدواریم با توسعه کسب و کارهای حوزه دیجیتال بتوانیم حجم این بازار را به ۱۰ درصد تولید ناخالص ملی برسانیم و نتیجه آن با خلق ثروت و ایجاد اشتغال و کمک به حل مشکلات کشور، در نهایت به مردم برسد.

 

 

شماره خبر: 52213
تاریخ: چهارشنبه 25 خرداد 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط