• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

معاون وزیر ارتباطات: منطقه پیام بستر امن توسعه اقتصاد دیجیتال در کشور است

ICTPRESS - معاون وزیر ارتباطات گفت: منطقه ویژه اقتصادی پیام به نقطه قابل اتکا برای قطب اقتصاد دیجیتال و قطب مراکز داده کشور تبدیل می‌شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، علی اصغر انصاری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات روز پنج‌شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱، در بازدیدی از منطقه ویژه اقتصادی پیام و در دیدار با اکبر قنبرپور مدیر عامل پیام، گفت: در واقع پیام با گسترش زیر ساخت ها با هدف استقرار هر چه بیشتر شرکت های مرتبط با آی.تی و آی.سی.تی موفق شده تا خود را به عنوان یکی از بسترهای امن برای توسعه اقتصاد دیجیتال در کشور معرفی کند.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تبدیل شدن پیام به قطب دیتا سنتر در حوزه مرکزی کشور اظهار داشت: با توجه به قطعی شدن تبدیل پیام به قطب مرکزی دیتا سنتر در کشور، یک قدم به راه اندازی شهرک آی.سی.تی در منطقه نزدیک تر شده است.
اکبر قنبرپور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت های موجود در این منطقه عنوان کرد: جذب سرمایه گذار در منطقه در کنار توسعه زیر ساخت ها امروز به عنوان یکی از برنامه های مهم در این منطقه در حال اجرایی شدن است.
وی با اشاره فراهم بودن زیرساخت ها در پیام، افزود: بستر حضور مراکز داده در این منطقه در حال گسترش است در این خصوص حمایت های لازم شکل گرفته است.
بر اساس این گزارش معاون وزیر ارتباطات از پیشرفت عمرانی و عملیات های اجرایی فاز های ۴و ۵ منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازید کرد.

 


شماره خبر: 52220
تاریخ: شنبه 28 خرداد 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط