• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

دسترسی به +Disney در تلویزیون‌های سازگار ال‌جی در اغلب کشورهای جهان

ICTPRESS - صاحبان تلویزیون‌های ال‌جی در بیش از چهل کشور در سراسر آفریقا، اروپا و خاورمیانه اکنون به محتوای +Disney دسترسی دارند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی ال‌جی در ایران، +Disney اکنون در تلویزیون‌های سازگار ال‌جی در بیش از چهل کشور و منطقه جدید در سراسر آفریقا، اروپا و خاورمیانه در دسترس است. تعداد بیشتری از دارندگان تلویزیون­های ال‌جی اکنون می‌توانند از بهترین فیلم‌ها و نمایش‌های دیزنی، پیکسار، مارول، جنگ ستارگان و نشنال جئوگرافیک در یک دستگاه واحد لذت ببرند، البته تا زمانی که تلویزیون آنها به پلتفرم webOS (نسخه سال 2017 به بعد مجهز) باشد.

 

 

برای لذت بردن از همه برنامه‌­هایی که سرویس +Disney ارائه می دهد، مشتریان ال‌جی می‌توانند به سادگی روی نماد +Disney در LG Home Launcher کلیک کنند یا دکمه +Disney را روی ریموت کنترل ال‌جی فشار دهند و نوع اشتراک خود را برای شروع تماشای برنامه‌های مورد علاقه خود انتخاب کنند. برنامه +Disney در تلویزیون‌های ال‌جی که در پلتفرم webOS گنجانده شده است، محتوا و تجربه‌ای بی‌نظیر و بی‌شماری را برای هر سلیقه و علاقه‌ای ارائه می‌دهد.

 

حجم زیادی از محتواهای محبوب در +Disney در دسترس کاربران قرار دارد؛ به طوری که این سرویس امکان دسترسی به صدها نسخه اصلی از برنامه‌های +Disney و هزاران قسمت از محتواهای تصویری شرکت والت دیزنی را به همراه سایر برنامه‌­های رو به رشد فراهم می‌کند. فیلم‌های بلند، برنامه‌های تلویزیونی، محتوای کوتاه و مستندها همگی به راحتی قابل دسته‌بندی شدن و جست‌وجو هستند و برای پخش در یک صفحه نمایش بزرگ در خانه در دسترس هستند.

با تعدادی از برنامه­‌هایی که منحصرا متعلق به دیزنی هستند، از جمله دنیای سینمایی مارول و جنگ ستارگان، مشترکان هیچ کمبودی برای انتخاب محتوای مورد علاقه خود ندارند. +Disney انتخاب‌های قانع‌کننده‌ای مانند Obi-Wan Kenobi، Marvel Studios's Ms. Marvel، The Kardashians و موارد دیگر را برای مشترکین به ارمغان می‌آورد.

 

تلویزیون‌های ال‌جی که دارای پلتفرم webOS هستند به کاربران این امکان را می‌دهد که در محتوای مورد علاقه خود یا هیجان صحنه‌های فیلم­های اکشن غرق شوند. برای ارائه حداکثر جزئیات از هر صحنه، فناوری LG OLED بهترین کیفیت تصویر در صنعت را به لطف نسبت کنتراست بی‌نهایت و سیاهی عمیق که توسط فناوری انقلابی پیکسل خود نورده OLED که نیازی به نور پس‌زمینه ندارد، ارائه می‌کند. تلویزیون‌های ال‌جی که با فناوری‌های صوتی Dolby Vision و Dolby Atmos سازگار هستند، تجربه‌ی تماشای فوق‌العاده‌ای را برای کاربران ارائه می‌کند.

علاوه بر این، ویژگی‌های تلویزیون هوشمند ال‌جی، از جمله هوش مصنوعی ThinQ و عملکرد جست‌وجوی جهانی ال‌جی در سراسر پلتفرم، به‌طور یکپارچه و کامل با Disney+ سازگاری دارند.

ال‌جی که همیشه در تلاش برای ارائه بهترین تجربه کاربری و انتخاب محتوای موجود است، اکنون برنامه +Disney را در تلویزیون‌های ال‌جی سازگار در بیش از 90 کشور در سراسر جهان ارائه می‌کند.

 

شماره خبر: 52230
تاریخ: یکشنبه 29 خرداد 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط