• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

ساختار سازمانی شرکت ملی پست اصلاح شد

ICTPRESS - بر اساس تکالیف ابلاغی وزیر ارتباطات در حکم انتصاب مدیرعامل شرکت ملی پست، ساختار سازمانی شرکت ملی پست با هدف هوشمندسازی شبکه پستی اصلاح شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، به دنبال تکالیف مندرج در ابلاغیه حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مدیرعامل شرکت ملی پست، ساختار سازمانی جدید شرکت ملی پست تهیه و به تصویب سازمان امور اداری و استخدامی کشور رسید.
بر اساس این گزارش، تحول ساختاری در شبکه پستی کشور، تحقق پست هوشمند با بهره گیری از فناوری های نوین، ارتقای کیفیت خدمات، توسعه سرویس های نوین پستی، افزایش بهره‌وری و ارتقای زیرساخت های شبکه پستی کشور به عنوان بستر توسعه اقتصاد دیجیتال را در بردارد.
نمودار سازمانی جدید ستاد مرکزی شرکت ملی پست با نگاه توسعه ای در راستای پیاده سازی طرح تحول دیجیتال پست، بهره گیری از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و کمک به رونق کسب وکارهای نوپا و الزام به توسعه راهبردی کسب و کار، پس از تحقیق و بررسی الزامات قانونی و طی جلسات هم اندیشی کارشناسی در کمیته ساختار شرکت متبوع تهیه و تدوین شده و در نهایت به تأیید سازمان امور اداری و استخدامی رسیده است.
همچنین بر اساس توافقات به عمل آمده با سازمان امور ادارای و استخدامی، نمودار سازمانی جدید شرکت ملی پست در سامانه ملی ساختار سازمانی دستگاه های اجرایی برای تأیید نهایی بارگذاری شده است.

 


شماره خبر: 52241
تاریخ: یکشنبه 5 تیر 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط