• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

همگرایی مخابرات ایران و همراه اول در ارائه سرویس‌های مبتنی بر فیبر نوری

ICTPRESS - تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار با هدف عملیاتی‌سازی ارائه سرویس‌های مشترک مبتنی بر باند پهن و فیبر نوری به امضا رسید.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، بر اساس سیاست‌های ابلاغی شرکت توسعه اعتماد مبین و اهداف و چشم انداز تجاری گروه مخابرات ایران، تفاهم نامه همکاری بین شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار با هدف توسعه بهره‌وری و بهره‌گیری حداکثری از امکانات و زیرساخت های طرفین با حضور پیری مدیرعامل شرکت توسعه اعتماد مبین، به امضای سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و اخوان مدیرعامل همراه اول رسید.

به موجب این تفاهم‌نامه دو طرف توافق کردند در ارائه خدمات در حوزه های سرویس پایه محتوا و پخش، سرویس های ارزش افزوده و حوزه فین‌تک بر بستر فیبر نوری به مشتریان، از همه ظرفیت ها و امکانات طرفین استفاده لازم به عمل آید.

همچنین اخذ سهم بازار بیشتر و افزایش درآمد از طریق توسعه شبکه، همکاری طرفین در ارائه سرویس در جهت همگرایی ثابت و سیار (FMC) به مشتریان از دیگر مفاد این تفاهمنامه است.

گفتنی است طرفین توافق کردند با توجه به وجوه مشترک همکاری و لزوم افزایش همگرایی، با استفاده از ظرفیت‌های مکمل شرکت مخابرات ایران و شرکت همراه اول، حداکثر تلاش به منظور عملیاتی سازی ارائه سرویس‌های مشترک مبتنی بر باند پهن و فیبر نوری به عمل آید.

 

 

شماره خبر: 52274
تاریخ: یکشنبه 12 تیر 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط