• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تعداد کاربران پلی‌پاد از جمعیت ایسلند بیشتر شد!

ICTPRESS - در آستانه‌ چهار سالگی کنسول بازی ابری پلی‌پاد، تعداد کل کاربران این پلتفرم از مرز ۵۰۰ هزار نفر عبور کرد تا موفقیتی دیگر در کارنامه نخستین کنسول بازی آنلاین خاورمیانه به ثبت برسد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، پلی‌پاد با ۵۰۰ هزار کاربر ثبتی تا به امروز و حدود ۴۰ هزار کاربر فعال ماهانه، بزرگ‌تر و قدرتمندتر از هر زمان دیگری، به موفقیت و آینده‌ای درخشان‌تر نگاه می‌کند و چشم‌اندازی روشن برای آینده خود می‌بیند.

کنسول بازی ابری پلی پاد در سال ۱۳۹۷ با یک تیم کوچک از برنامه‌نویسان متعهد به صنعت گیم و با امید به اینکه هرکسی، با هر توان مالی بتواند بازی محبوبش را بدون نیاز به سیستم قوی، پیشرفته و پرهزینه اجرا کند، آغاز به کار کرد. به همین ترتیب، پلی‌پاد، مبتنی بر سرزمین هوشمند پاد به صورت یک واحد استراتژیک تجاری در هلدینگ فناپ آغاز به کار کرد.

زمانی که هنوز صحبت از گوگل استادیا و مایکروسافت ایکس‌کلاود نبود، ایده‌ پلی‌پاد شکل گرفت و رشد کرد و حالا مجموعه متنوعی از بازی‌های روز و محبوب جهان را پیش‌روی علاقه‌مندان به دنیای بازی‌های ویدیویی قرار داده است.

 

 

 

انتشار نسخه‌ بیگ بنگ در دی ماه ۱۳۹۹ با توجه به همه‌گیری کرونا یک دستاورد بزرگ برای پلی‌پاد بود که تحول و بهبود کامل رابط کاربری را در کنار جلوه‌های بصری جذاب برای کاربران به همراه داشت. اجرای بازی‌ها روان‌تر شد و بازی‌‎های زیادی هم به مجموعه‌ی پلی‌پاد اضافه شد.

بعد از آن نیز نوبت به انتشار نسخه پلی‌پرو در شهریور ۱۴۰۰ رسید تا امروز کاربران بتوانند با خرید اشتراک ماهانه، بازی‌های فوتبالی را به صورت دو نفره اجرا کنند، پیشرفت خود در هر کدام از بازی‌ها را ذخیره کرده و یا با برگزاری لیگ دست به درآمدزایی بزنند.

اخیرا سه بازی پرطرفدار و موفق Red Dead Redemption 2 ، God of War و Ninja Turtles نیز به کتابخانه عناوین قابل استریم پلی‌پاد افزوده شده است.

این بازی‌ها از طریق وب‌سایت پلی‌پاد و یا اپلیکیشن‌های اندروید و ویندوز در دسترس هستند.

گفتنی است پلتفرم پلی‌پاد در حقیقت محلی برای استریم بازی‌های ویدیویی به شمار می‌آید که به عنوان یک کنسول آنلاین و مجازی فعالیت می‌کند. به این شکل که کاربر بدون نیاز به تهیه سخت افزار گران‌قیمت و یا در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته، می‌تواند بازی‌های مورد نظرش را تنها از طریق اینترنت و روی کامپیوتر یا موبایل تجربه کند.

«سرزمین هوشمند پاد» طرح پلتفرم جامع و چندسویه «گروه مالی پاسارگاد» است که با ارائه راهکارهایی متنوع از حوزه‌ها و بخش‌های مختلف، محصولات و امکانات گوناگونی را در راستای تحقق زندگی بهتر ارائه می‌‌دهد.

 

 

 

شماره خبر: 52289
تاریخ: چهارشنبه 15 تیر 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط