• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

گوشی و تبلت‌های شیائومی که آپدیت جدید دریافت کرده اند

16918646_784ICTPRESS -بر اساس گزارش شیائومی، ۲ گوشی و سه تبلت این شرکت به‌روزرسانی جدید را دریافت می‌کنند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، شرکت شیائومی در به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری از دیگر رقبا کندتر است، اما اخیرا این شرکت  ۲ گوشی و سه تبلت خود را به‌روزرسانی  کرده است.

شیائومی علی رغم فعال بودن در تولید و عرضه دستگاه‌های ارزنده، در عرضه به‌روزرسانی اندروید منفعل است و به بدقولی معروف است. البته این شرکت  هنوز به روزرسانی Android ۱۳ را برای تمام محصولات خود ارائه نداده است، اما طبق گزارش شیائومی به زودی شاهد انتشار به‌روزرسانی اندروید ۱۳ برای ۵ دستگاه شیائومی خواهیم بود.

شرکت شیائومی در اعلامی رسمی با اشاره به توقف انتشار آپدیت آزمایشی MIUI مبتنی بر اندروید ۱۲، آپدیت تست داخلی توسعه دهندگان MIUI را منتشر کرد. انتشار آپدیت اندروید ۱۳ برای ۵ دستگاه زیر در دسترس خواهد بود:

۱. شیائومی Mi MIX Fold
۲.  شیائومی پد ۵ پرو ۵G
۳.  شیائومی پد ۵ پرو
۴.  شیائومی پد ۵،
۵.  شیائومی Mi ۱۱ Youth Vitality

همان طور که مشاهده می‌کنید این لیست شامل ۲ گوشی و ۳ تبلت است. این محصولات پرفروش‌ترین محصولات شیائومی نیستند، بنابراین انتخاب آن‌ها برای نسخه آزمایشی هوشمندانه به نظر می‌رسد. هنوز تاریخ دقیق انتشار آپدیت اندروید ۱۳ شیائومی برای محصولات مختلف این شرکت، مشخص نیست. اما طبق تجربه و درنظرگیری روال این برند در عرضه آپدیت اندروید ۱۲، انتظار می‌رود تا قبل از نوروز ۱۴۰۲ شاهد عرضه آپدیت مذکور برای دستگاه‌های پرچمدار جدید و محصولات میان‌رده کلیدی باشیم.

 

شماره خبر: 52971
تاریخ: یکشنبه 6 آذر 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط