• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تاکید معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین بر لزوم توجه رگولاتوری به پلتفرم ها

ICTPRESS - فرهاد اینالوئی گفت: با نگاهی که رگولاتور به منافع ملی و چشم انداز توسعه ای در آینده دارد، اگر به پلتفرم ها توجه نکند با مشکل مواجه خواهیم شد، چرا که آینده دیجیتال به سمت توزیع شدگی است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین در نشست تخصصی “پارادایم‌های پیش روی صنعت پرداخت” گفت: با ورود بازیگران جدید در عرصه صنعت پرداخت و ترغیب سرمایه گذاران از طریق مدل های مختلف کسب‌ و کار، در آینده اقتصاد دیجیتال، این بانک‌ها هستند که کار را در دست گرفته و برجسته خواهند شد.

 

 

 


وی اظهار داشت: در حوزه کسب‌وکار سیستم بانکی باید قوی تر عمل کند اما رگولیشن نقطه معقولی پیدا کرده و نئوبانک‌ها و فین‌تک ها اکنون فعال هستند.

 

 

 


اینالوئی با اشاره به اینکه اکوسیستم دیجیتال، وظیفه ایجاد پلتفرم را دارد افزود: با نگاهی که رگولاتور به منافع ملی و چشم انداز توسعه ای دارد، اگر به پلتفرم ها توجه نکند با مشکل مواجه خواهیم شد.
معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین با اشاره به وضعیت شبکه پرداخت بیان کرد: نظام پرداخت در سطح زیرساخت خوب عمل کرده است و در بخش پلتفرم اقدامات فراوانی باید صورت پذیرد.


همزمان با برگزاری هشتمین نمایشگاه تراکنش، نشست تخصصی «پارادایم‌های پیش روی صنعت پرداخت» با حضور فرهاد اینالوئی معاون فناوری اطاعات بانک ایران زمین، سیدکاظم دهقان مدیرعامل و فرهاد فائز معاون خدمات شبکه پرداخت شرکت شاپرک، شهریار خلیلی مدیرعامل شرکت به پرداخت ملت و صادق فرامرزی سرپرست دبیرخانه سازمان نصر کشور، برگزار شد.

 

 

شماره خبر: 53522
تاریخ: چهارشنبه 28 دی 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط