• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

کوله پشتی عجیب جان دوچرخه سواران را نجات می دهد

14011102000054_Test_PhotoNICTPRESS -یک شرکت فرانسوی یک کوله پشتی ویژه دوچرخه سواری تولید کرده که مانند کیسه هوای خودرو عمل کرده و از سر و گردن دوچرخه سواران در برابر حوادث ناگهانی محافظت می کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، کوله پشتی خاص ایمنی دوچرخه سواری با ارتقای سطح محافظت از سر در زمان ترمز ناگهان باز و متورم شده و از آسیب دیدن سر و گردن جلوگیری می کند. ایت کوله‌پشتی‌ بادی، مکمل کلاه‌های ایمنی و جلیقه‌ها است، اما هدف آن محافظت کامل‌تر از اطراف سر، گردن، سینه و پشت دوچرخه‌سواران است. البته می توان از آن به عنوان کوله پشتی مسافرتی، برای حمل لپ تاپ و سایر ملزومات کاری روزمره هم استفاده کرد.

شرکت In & Motion از زمان آغاز به کار خود در سال 2014، سیستم های کیسه هوای خودکار را برای فعالیت های ورزشی مختلف تولید کرده است. این شرکت ابزار مشابهی را در قالب جلیقه های ایمنی برای ورزش هایی مانند اسکی و اسب سواری تولید کرده است.

کیسه هوای In & Motion مجهز به یک ماژول الکترونیکی است که شامل تمام حسگرها و سخت‌افزار مدیریتی مورد نیاز است. این محصول شرایط را 1000 بار در ثانیه تجزیه و تحلیل می کند و از منطق الگوریتمی هوشمند برای شناسایی و پیش بینی سقوط و فعال کردن کیسه هوا استفاده می کند. قیمت این محصول که اواخر سال 2022 به بازار می آید، هنوز اعلام نشده است.

 

شماره خبر: 53558
تاریخ: دوشنبه 3 بهمن 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط