• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

بوت‌کمپرهای دانش‌و‌فناوری بامداد برای ورود به بازار کار ICT ارزیابی شدند

ICTPRESS - بوت‌کمپرهای منتخب مجتمع دانش‌و‌فناوری بامداد، برای ورود به بازار کار فناوری اطلاعات و ارتباطات، در قالب یک مسابقه با هم به رقابت پرداختند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی مجتمع دانش‌و‌فناوری بامداد، روز دوشنبه ۲۶ دی‌ماه، ۱۳ نفر از منتخبان نهایی بوتکمپ برنامه‌نویسی ++C، طی مسابقه‌ای که در محل مجتمع بامداد با همکاری شرکت رستافن ‌ارتباط برگزار شد، در قالب گروه‌های دو نفره با هم به رقابت پرداختند.

 

 

 

هدف از این مسابقه، ارزیابی و بررسی سرعت عمل، قدرت تجزیه‌و‌تحلیل و حل مسأله در میان شرکت‌کنندگان است که نتیجه آن یکی از معیارهای تاثیرگذار در استخدام آنان خواهد بود.

ملیحه سرکاری مسئول دوره‌های آموزشی آزاد بامداد در این‌باره توضیح داد: حدود ۷۰ نفر از داوطلبان بوتکمپ ++C در یک مصاحبه عمومی و فنی شرکت کردند که از میان آنان ۱۳ نفر به عنوان گزینه‌های استخدامی انتخاب و تایید شدند.

وی افزود: برای این افراد یک دوره آموزشی سه‌ماهه (۱۰۰ ساعت) پیشرفته پروژه‌محور با همکاری شرکت رستافن ‌ارتباط برگزار می‌شود که مبنای آموزش‌ها بر اساس نیازمندی‌های فنی این شرکت و هدایت هرچه سریع‌تر دانش‌پذیران به سمت اشتغال است.
وی در پایان گفت: پس از گذراندن نیمی از بوتکمپ یادشده و ارزیابی عملکرد دانش‌پذیران، این افراد پس از مصاحبه می‌توانند به صورت رسمی در شرکت رستافن ارتباط مشغول به کار شوند که در نتیجه هزینه آموزش آنان به‌صورت رایگان خواهد بود و به عبارتی بورسیه می‌شوند.

 

 

 

شماره خبر: 53565
تاریخ: دوشنبه 3 بهمن 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط