• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

نهضت جهاد تبیین مخابرات منطقه تهران در ۷۰ مسجد پایتخت کلید خورد

ICTPRESS - با هماهنگی های به عمل آمده با هیأت امنای ۷۰ مسجد استان تهران، مدیران و مسئولان مخابرات منطقه تهران در ایام دهه فجر با حضور در مساجد به تبیین و تشریح آخرین دستاوردها و برپایی میز خدمت می پردازند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، در این برنامه، هر یک از مناطق هفتگانه مخابرات منطقه تهران ۱۰ مسجد محدوده جغرافیایی مراکز مخابراتی تحت پوشش خود را انتخاب و پس از پایان نماز جماعت، ضمن برگزاری نشست پرسش و پاسخ با نمازگزاران، به تبیین و تشریح آخرین سرویس ها و خدمات مخابرات منطقه تهران پرداخته و در میز خدمت نیز درخواست های متقاضیان استفاده از خدمات نوین مخابراتی ثبت و مورد پیگیری قرار می گیرد.

گفتنی است هیأت امنای مساجد استان تهران ضمن استقبال از طرح نهضت جهاد تبیین مخابرات منطقه تهران، از این اقدام تقدیر و تجلیل کرده و خواستار استمرار چنین برنامه هایی در زمان های مختلف شدند.

شایان ذکر است در میز خدمت برپا شده در مساجد استان تهران، مدیران کل مناطق مخابراتی به همراه معاونان فنی و تجاری و روسای مراکز مخابراتی هر منطقه برای ارایه پاسخ های اقناعی در این ارتباط رو در رو با مردم هر منطقه حاضر می شوند.

این برنامه از ۱۲ بهمن ماه آغاز و تا پایان دهه مبارک فجر همچنان ادامه دارد.

 

 

شماره خبر: 53725
تاریخ: سه شنبه 18 بهمن 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط