• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

حضور فعال «دانش‌‌و‌‌فناوری بامداد» و «آرمان» در نهمین رویداد ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی

ICTPRESS - نهمین کنفرانس و نمایشگاه ملی آموزش و توسعه منابع انسانی با حضور جمع کثیری از فعالان و بازیگران این عرصه، از امروز در مرکز همایش‌های دانشگاه شهید بهشتی تهران آغاز به‌کار کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی دانش‌وفناوری بامداد، این شرکت به‌عنوان یک شرکت دانش‌بنیان بر مبنای توسعه LMS برای آموزش کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی، با شعار «فناوری در خدمت رشد و یادگیری» با هدف معرفی توانمندی‌ها، برنامه‌ها و آخرین دستاوردهای خود، در این رویداد که با حضور مدیران ارشد، اساتید، متخصصان،  مدیران و کارشناسان آموزش و منابع انسانی کشور در حال برگزاری است، به‌صورت علمی و فعال حضور دارد.
 بنابراین گزارش، از برنامه‌های دانش‌وفناوری بامداد در حوزه آموزش منابع انسانی می‌توان به برگزاری دوره‌های آموزشی IT  برای کارکنان دولت با حضور اعضای هیات علمی مجرب، تأمین فناوری‌های آموزشی همچنین تولید و تأمین محتوای الکترونیکی برای سازمان‌ها اشاره کرد.
در همین حال شرکت اندیشه پژوهان پیشداد «آرمان» نیز با ارائه راهکارها و زیرساخت‌های آموزشی در حوزه مالی، اداری و بازرگانی با هدف ارائه خدمات به سازمان‌های دولتی حضوری فعال دارد.
لازم به یادآوری است، نهمین کنفرانس و نمایشگاه ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی در روزهای ۹، ۱۰ و ۱۱ خردادماه جاری به‌صورت حضوری و آنلاین در حال برگزاری است و دانش‌و‌فناوری بامداد و آرمان در بخش نمایشگاهی این رویداد میزبان متخصصان و علاقه‌مندان این حوزه هستند.

 


شماره خبر: 52155
تاریخ: دوشنبه 9 خرداد 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط