• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

بامداد و آرمان در نهمین رویداد ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی: «فناوری در خدمت رشد و یادگیری» و «عبور از آموزش امتیاز محور»

ICTPRESS - نهمین کنفرانس و نمایشگاه ملی آموزش و توسعه منابع انسانی با حضور جمعی از مدیران ارشد، اساتید، متخصصان، مدیران و کارشناسان این حوزه از ۹ تا ۱۱ خردادماه به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی دانش‌وفناوری بامداد، «بامداد» و «آرمان» به عنوان مجموعه‌های فعال در عرصه آموزش و ارائه دهنده بستر خدمات آموزشی به شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی، با برنامه‌ها و آخرین دستاوردهای خود در این رویداد بزرگ علمی و تخصصی همچنین بخش نمایشگاهی در مرکز همایش‌های دانشگاه شهید بهشتی تهران حضور فعالی داشتند.

بر اساس این گزارش، از محورهای مهم این رویداد می‌توان به تئوری‌ها و مدل‌های نوین یادگیری و توسعه منابع انسانی، راهبردها و سیاست‌های کلان کشور در حوزه آموزش، تجربیات و چالش‌های یادگیری و توسعه منابع انسانی در سازمان‌ها، فناوری‌ها و ابزارهای نوین یادگیری این حوزه و موضوعات روز آموزش و توسعه منابع انسانی اشاره کرد.

در همین راستا شرکت دانش‌بنیان «دانش‌‌و‌‌فناوری بامداد» با شعار «فناوری در خدمت رشد و یادگیری» به‌صورت علمی و فعال در این رویداد حضور یافت تا در تعامل با مدیران و کارشناسان آموزش و منابع انسانی شرکت‌ها و سازمان‌ها به معرفی فعالیت‌های خود در حوزه فناوری اطلاعات، مشتمل بر توسعه محصولات آموزشی بر مبنای LMS ،TMS و آزمون و ارائه خدماتی مانند تولید محتوا یا برگزاری آموزش‌، بپردازد.

دوره‌های آموزشی تخصصی IT بامداد که با بهره‌مندی از توانمندی‌های هیات علمی مجرب برای کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف برگزار می‌شود، شامل آموزش‌‌های شبکه و امنیت اطلاعات، برنامه‌نویسی و توسعه نرم‌افزار، مجازی‌سازی، رایانش ابری و مهارت‌های پایه IT است.

بامداد همچنین به عنوان تامین‌کننده فناوری‌های نوین آموزشی مبتنی بر LMS، به‌منظور آموزش منابع انسانی همچنین تولید و تأمین محتوای الکترونیکی (چندرسانه‌ای، انیمیشن، موشن‌گرافیک و ویدیوکروماکی)، در تعامل گسترده با شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی در سطح کشور است.

 

 

اما در حوزه آموزش‌های مرتبط با علوم انسانی (علوم اداری و مالی، مدیریت، بازرگانی و حقوقی) نیز اندیشه‌پژوهان پیشداد (آرمان) با شعار «عبور از آموزش امتیاز محور» دستیابی به عدالت در فرصت‌های یادگیری را اهم برنامه خود قرار داده است؛ مجموعه آرمان با تاکید بر محورهای لذت، اثربخشی و تعامل در یادگیری، درصدد ارائه خدمات و همفکری به سازمان‌ها برای عبور از موانع فناورانه در راستای نیل به اهدافشان پیرامون آموزش و توسعه منابع انسانی است.

بر همین اساس آرمان ضمن برگزاری دوره‌های آموزشی محتوامحور به‌صورت آفلاین و کلاس‌های آنلاین بر بستر LMS در حوزه‌های یادشده، به تولید و تأمین محتوای الکترونیکی و ارائه زیرساخت‌های اختصاصی کلاس‌های مجازی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌پردازد.

شایان ذکر است، فراهم شدن زمینه‌‌های همکاری‌های مشترک و عقد قرارداد از سوی دو مجموعه بامداد و آرمان با برخی سازمان‌های مهم کشور در جهت آموزش و توسعه منابع انسانی، از دیگر دستاوردهای این رویداد بود.

این گزارش می‌افزاید: در نهمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی که با موضوع «چشم انداز آینده، راهبردها و چالش های آموزش و توسعه منابع انسانی در ابتدای قرن پانزدهم» برگزار شد، ضمن فراهم آوردن فضای یادگیری و ارائه برنامه‌های تخصصی متنوعی همچون سخنرانی‌های کلیدی، پنل‌های تخصصی، کارگاه‌ها، نمایشگاه و مقالات آموزشی، به طرح مسائل و چالش‌های اساسی حوزه آموزش و توسعه منابع انسانی پرداخته شد تا اساتید، متخصصان، مدیران، کارشناسان و دانشجویان در جریان تحولات و تغییرات کنونی و آتی این حوزه و رویکردهای علمی و حرفه‌ای آن قرار گیرند.

 

شماره خبر: 52173
تاریخ: یکشنبه 15 خرداد 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط