• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

برنامه مجتمع دانش و فناوری بامداد برای آماده‌سازی و اشتغال ۱۰۲۴ برنامه‌نویس در کشور

ICTPRESS - مرتضی متواضع بنیان‌گذار دانش و فناوری بامداد، با اعلام این خبر گفت: بنا داریم تا پایان سال آینده، ۱۰۲۴ برنامه نویس آموزش دیده و آماده شده در دوره های این مجتمع را در زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی، به صنعت نرم‌افزار کشور معرفی کنیم.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی دانش و فناوری بامداد، مهندس مرتضی متواضع درباره اهداف حضور بامداد در نمایشگاه کار امسال اظهار داشت: این مجتمع در چهارمین نمایشگاه کار ایران در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ حضور فعال داشت؛ هدف از این حضور معرفی نقش بامداد در فضای فناوری اطلاعات کشور به عنوان تربیت‌کننده و تامین‌کننده نیروی انسانی کارآمد در حوزه نرم‌افزار، هوش مصنوعی به ویژه تربیت برنامه‌نویس در زبان‌های مختلف بوده است.

 

 

 

 
وی در ادامه تصریح کرد: از یک سو به کسانی که استعدادهای بالقوه هستند این امکان داده می‌شود که استعدادشان را بسنجند و کارنامه شایستگی اولیه آنها ثبت و ضبط شود، در صورتیکه برای ورود به این صنعت مناسب باشند، داوطلبان را وارد بوت کمپ‌های برنامه‌نویسی بامداد می‌کنیم که پس از پشت‌سر گذاشتن دوره‌های پروژه‌‌محور، معطوف به نیازهای واقعی محیط‌های کاری به عنوان برنامه‌نویس تربیت می‌شوند تا بتوانند در کسب‌و‌کارهای فناوری‌محور نقش ایفا کرده و مسیر توسعه شغلی خود را طی کنند.
بنیان‌گذار دانش و فناوری بامداد افزود: از سوی دیگر به کسب‌و‌کارها این امکان داده می‌شود تا از تلنت پول یا مخزن استعدادهای بامداد، مناسب‌ترین‌ها را برای کار خود انتخاب کنند.
متواضع با بیان اینکه نمایشگاه کار ۱۴۰۰، نقطه عطفی در فعالیت‌های بامداد به‌عنوان تامین نیروی کار انسانی کارآمد است، گفت: در همین راستا برنامه‌ریزی ما این است که برای یک سال آینده تا نمایشگاه کار آتی در سال ۱۴۰۱ که با همراهی تیم خلاق جاب‌ویژن حضور خواهیم داشت، ۱۰۲۴ برنامه‌نویس را در زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف تربیت و به صنعت نرم‌افزار کشور معرفی کرده باشیم.
وی یادآور شد: امیدواریم اساتید، دانشجویان و همکاران ما در این مسیر بهترین عملکرد را از خود نشان دهند تا برنامه‌نویسانی که از تلنت‌پول بامداد خارج می‌شوند در شرکت‌های خودشان و در بازار کار، نقش بسیار پررنگی را ایفا کنند.
بنیان‌گذار دانش و فناوری بامداد در پایان بیان کرد: امیدواریم این گام‌های کوچک ما، در نهایت در تجمیع با همه تلاشهایی که در عرصه فناوری اطلاعات کشور انجام می‌شود، منجر به اعتلای نام کشور در فضای IT جهان شود و همانطور که تا امروز استعدادهای برتر ایران در جهان درخشیده‌اند، به عنوان یک کشور فناوری‌خیز و کشوری که نیروهای انسانی کارآمدی را تحویل جامعه نرم‌افزاری می‌دهد، بتواند گام‌های موفق بیشتری را بردارد.

شایان ذکر است مجتمع دانش و فناوری بامداد با حضور در چهارمین نمایشگاه کار ایران که طی روزهای ۱۴ تا ۱۶ بهمن‌ماه جاری برگزار شد، به معرفی دستاوردهای جدید خود در راستای آموزش‌های منتهی به اشتغال، برگزاری کارگاه‌های تخصصی و ... برای آشناسازی نیروی‌های خلاق جوان کشور با راهکارهای ویژه برای ورود به بازار و صنعت فناوری اطلاعات پرداخت.

 

 


مرتضی متواضع بنیان‌گذار دانش و فناوری بامداددریافت فایل - 22MB

شماره خبر: 51722
تاریخ: شنبه 30 بهمن 1400  1:50 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط