• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

نمایشگاه PetroICT : شرکت ویرا رسانه افزار آخرین تولیدات نرم‌افزاری خود را در زمینه بازیابی اطلاعات رونمایی کرد

IMG_8810ICTPRESS - شرکت ویرا رسانه افزار با برخورداری از یک تیم مهندسی قوی و باتجربه و ۱۸ سال فعالیت در زمینه بازیابی اطلاعات یکی از شرکت‌کنندگان در نمایشگاه PetroICT بود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ، قاضی زاهدی مدیر عامل این شرکت در خصوص زمینه کاری ویرا رسانه افزار به خبرنگار ما گفت: در زمینه خدمات بازیابی اطلاعات برای تجهیزات ذخیره‌سازی انبوه شرکتها و سازمانها فعالیت میکنیم. این کار روی تمام وسایل ذخیره‌سازی از فلشهای کوچک گرفته تا تجهیزات ذخیره‌سازی سازمانی مانند دیتاسنترها و سرور رومهای شرکتهای بزرگ انجام میشود.

 

 

 


همچنین از دیگر خدماتی که انجام میدهیم میتوان به تولیدات نرم‌افزاری اشاره کرد که در داخل خود شرکت تولید میشود. از جمله این نرم‌افزارها؛ نرم‌افزار بازیابی و آنالیز اطلاعات از مالتی درایوها و اطلاعات روی Raid است و روی Storageهای مختلفی مانند SAN؛ DAS و NAS قابل استفاده است.
طرح امنیت در ذخیره‌سازی یکی دیگر از راهکارهایی است که توسط شرکت ما ارائه میشود. برای سازمانهای بزرگ و مراکز داده طرح امنیت در ذخیره‌سازی ارائه میدهیم که در حفظ و نگهداری اطلاعات کاربرد زیاد خواهد داشت. این مسئله برای دیتاسنترها و سازمانها کاربردی زیاد دارد. ابزار ویژه‌ای هم برای این کار تولید کرده‌ایم و طرح بصورت مشاوره و اجرا در محل سازمان قابل ارائه است.
این کار چهار فاز متفاوت دارد که در هر فاز مستندات و بهینه‌سازی و سلامت‌سنجی تجهیزات و تهیه بکاپهای سیستمی در این فرآیند به ترتیب اجرا میشود.
نرم‌افزار دیگری برای امحاء اطلاعات داریم که برای تجهیزات ذخیره‌سازی بزرگ انجام میشود. نرم‌افزارهای مشابه خارجی در چندین مورد کاستیهایی داشتند که ما اقدام به تولید این نرم‌افزار کردیم.
فاضی زاهدی اینگونه ادامه میدهد که: آخرین نرم‌افزاری که تولید کرده‌ایم برای بازیابی فیلمهای دوربین کانن است که قبلا امکان بازیابی اطلاعات روی کارتهای حافظه آنها وجود نداشت ولی این کار توسط ما قابل بازیابی است.
مرکز ویرا رسانه افزار یکی از قدیمیترین مراکز بازیابی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دیتا است که در کل کشور فعالیت میکند. همچنین ما گواهینامه ISMS داریم. این گواهینامه مربوط به سیستم مدیریت امنیت اطلاعات است.
مجهز به تجهیزات پیشرفته خارجی و همچنین تولیدات داخل هستیم و با فناوری روز دنیا سازگار هستیم.

شماره خبر: 25873
تاریخ: جمعه 6 آذر 1394  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط