۱۴۰۲ پنجشنبه ۱۰ اسفند

رویداد

وزیر ارتباطات: ماهواره یک کشور خارجی را به فضا پرتاب می‌کنیم

ICTPRESS - وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات با بیان اینکه اکنون جزء ۱۰ کشور دارای فناوری فضایی بومی هستیم، گفت: امید داریم تا آخر این دولت یک ماهواره کشور دیگر را به فضا پرتاب کنیم.

دهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور ۲۶ بهمن برگزار می‌شود

ICTPRESS - دهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور (ITweekend10) با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۲۶ بهمن برگزار می‌شود.

حضور ایرانسل در اتواکسپو تهران

ICTPRESS - راهکارهای سازمانی ایرانسل با حضور در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو، فناوری‌های نوین و صنایع وابسته (اتواکسپو تهران)، میزبان علاقه‌مندان به تحول دیجیتال در صنعت خودروسازی است.

پنجمین دوره «مسابقات کد نویسی مبهم» اسفندماه برگزار می‌شود

ICTPRESS - پنجمین دوره مسابقات کد نویسی مبهم شریف (۵ Contest Spagetti)، سوم اسفندماه امسال در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می شود.

ارکستر بانکداران و فناوران به زیبایی نواخته شد

ICTPRESS - ارکستر، آب، الماس، تاب‌آوری، نوآوری و ده‌ها کلید واژه دیگری که در نهمین رویداد تراکنش ایران به کار گرفته شد، همگی حکایت از یک رویداد حرفه‌ای داشت؛ رویدادی در سطحی بالاتر از آنچه معمولاً در

عجیب‌ترین فناوری‌هایی که در نمایشگاه CES 2024 رونمایی شد

ICTPRESS - نمایشگاه فناوری CES همیشه میزبان فناوری‌های عجیبی است و نمایشگاه امسال یعنی CES 2024 نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

«استودیوفابا» در نهمین نمایشگاه تراکنش ایران خوش درخشید

ICTPRESS - «استودیوفابا» که از رسانه های تصویری مرکز فابا محسوب می شود و در جریان برگزاری نهمین نمایشگاه تراکنش ایران از آن رونمایی شد، در طول برگزاری این رویداد بزرگ فناوری های مالی ایران خوش درخشید

آغاز فرایند داوری پیشنهادات دریافتی در رویداد اینوتکنیک هوش مصنوعی

ICTPRESS - فرایند داوری پیشنهادات مطابق برنامه از پیش تعیین شده با پایان یافتن مهلت شرکت در اولین رویداد اینوتکنیک با موضوع هوش مصنوعی، زیر نظر کمیته علمی رویداد آغاز شد.

نمایشگاه CES 2024؛ رونمایی از عینکی که دنیای واقعی را زیرنویس می‌کند

ICTPRESS - جدیدترین فناوری پوشیدنی برای افراد مبتلا به اختلال شنوایی، امکان جدیدی را ارائه می‌دهد که شامل زیرنویس کردن مکالمات به صورت لحظه‌ای است.

رونمایی از خودروهای پرنده شگفت‌انگیز در نمایشگاه CES 2024 + فیلم

ICTPRESS - خودروهای پرنده به نوعی به تم نمایشگاه فناوری CES تبدیل شده‌اند و شرکت اکس‌پنگ (Xpeng) در نمایشگاه امسال از دو خودروی پرنده خود رونمایی کرده است.