۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد

بانک، بورس، بیمه

ریال دیجیتال عملیاتی شد

ICTPRESS - ریال دیجیتال در جزیره کیش عملیاتی شد و مشتریان شبکه بانکی از تیرماه می‌توانند بدون پول کاغذی یا کارت بانکی و از طریق کیف پول ریال دیجیتال خرید کنند.

هفت مزیت استفاده از فناوری هوش‌مصنوعی در صنعت بانکی

ICTPRESS - مدیر مرکز هوش‌مصنوعی شرکت ملی انفورماتیک با اشاره به هفت مزیت استفاده از فناوری هوش‌مصنوعی در صنعت بانکداری گفت: این مزایا «گردآوری اطلاعات و تحلیل‌های آماری؛ افزایش کارایی و خودکارسازی؛ پی

هوش‌نما در انتظار فعالان حوزه هوش مصنوعی در صنعت مالی (بورس، بانک، بیمه)

ICTPRESS - فراخوان شناسایی و معرفی فعالین حوزه هوش مصنوعی در صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) برای فصلنامه هوش‌نما انجام می شود.

مدیر آکادمی ملی انفورماتیک: تغییرات فناورانه، دنیای مشاغل را تحت تاثیر قرار داده است

ICTPRESS - مدیر آکادمی ملی انفورماتیک اظهار داشت: تغییرات فناورانه در جهان به طور دائم در حال اتفاق افتادن است و دنیای مشاغل را تحت تاثیر قرار داده است. ما با تولد مشاغل جدید و از بین رفتن برخی مشاغل

ماهیار در مراسم رونمایی آکادینو: امکان شناسایی و جذب متخصصان فین‌تک و اکوسیستم نوآوری در این آکادمی

ICTPRESS - مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک با بیان اینکه اکوسیستم بانکداری به سمت استفاده از فناوری هوش مصنوعی در حال حرکت است، گفت: ما در شرکت ملی انفورماتیک تخصص‌محوری و شتاب‌دهی سرمایه انسانی را دنبال

دیواندری: آکادمی ملی انفورماتیک طلایه‌دار انتقال دانش به نسل بعد خواهد بود

ICTPRESS - رئیس اسبق پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی آغاز به کار آکادمی ملی انفورماتیک (آکادینو) را عاملی برای اعتلای بیشتر نظام پولی و بانکی کشور دانست و گفت: این آکادمی می‌تواند طلایه‌دار انتقال دا

آکادمی ملی انفورماتیک آغاز به کار می کند

ICTPRESS - آکادمی ملی انفورماتیک به عنوان اولین بازوی علمی، پژوهشی و نوآوری در صنعت بانکی با هدف تامین و تربیت نیروی متخصص در حوزه فناوری‌های نوین بانکی آغاز به کار می‌کند.

پایان مهلت فراخوان مرحله سوم محیط آزمون تنظیم‌گری (سندباکس) بانک مرکزی

ICTPRESS - مهلت حضور در فراخوان مرحله سوم سندباکس بانک مرکزی که با توجه به درخواست‌های مکرر فعالین فین‌تک و نوآوران صنعت پرداخت تا 15 اردیبهشت‌ماه تمدید شده بود، به اتمام رسید.

چگونه با سرمایه‌گذاری هوشمندانه می‌توان به ثروت دست یافت؟

ICTPRESS - سرمایه‌گذاری هوشمند به سرمایه‌گذاری گفته می‌شود که شما را با کمترین ریسک ممکن به سودی منطقی و معقول در بازه زمانی مشخصی برساند.

وام فوری ۵۰ میلیون تومانی بدون ضامن

ICTPRESS - آیا از وام فوری 50 میلیون تومانی و نحوه دریافت آن چیزی می‌دانید؟ احتمالا پاسختان این است که پروسه دریافت تمام وام‌ها ممکن است چندین ماه طول بکشد.