۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد

برنامه نویسی

فریم‌ورک‌های معروف برای طراحی وب

ICTPRESS - توسعه دهنده رابط کاربری در هنگام طراحی سایت نیاز به یک فریمورک مناسب دارد. فریمورک امکانات بسیار زیادی برای توسعه دهندگان وب دارد.

درآمد دلاری از طراحی سایت در سال 2024

ICTPRESS - یکی از دلایلی که بسیاری از افراد وارد حوزه طراحی سایت و آموزش برنامه نویسی می‌شوند کسب درآمد دلاری با استفاده از پروژه‌های دورکاری و خارج از کشور است.

پنجمین دوره «مسابقات کد نویسی مبهم» اسفندماه برگزار می‌شود

ICTPRESS - پنجمین دوره مسابقات کد نویسی مبهم شریف (۵ Contest Spagetti)، سوم اسفندماه امسال در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می شود.

چرا از وردپرس برای طراحی سایت استفاده می‌شود؟

ICTPRESS - شاید برای شما هم این سوال ایجاد شده باشد که چرا از وردپرس برای طراحی سایت استفاده می‌شود؟ بیش از دو دهه است که وردپرس بر چشم انداز طراحی وب سایت تسلط داشته است و به میلیون‌ها نفر کمک کرده ت

حمایت بلو از برنامه‌نویسان جوان

ICTPRESS - یازدهمین رویداد ماراتن برنامه‌نویسی تلفن ‌‌همراه طی روزهای ۱۵ تا ۱۷ آذر ماه سال جاری با حمایت بلوبانک سامان برگزار شد.

یازدهمین ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه آذرماه برگزار می‌شود

ICTPRESS - یازدهمین ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور، ۱۵ تا ۱۷ آذرماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود؛ ثبت‌نام در این مسابقات آغاز شده و تا ۵ آذرماه ادامه خواهد داشت.

آموزش برنامه‌نویسی ویژه کودکان در فیلیمو مدرسه

ICTPRESS - «فیلیمومدرسه» علاوه بر تدریس دروس در پایه‌های مختلف آموزشی، دوره‌های مهارت آموزی ویژه تابستان برای کودکان تدارک دیده است.